Samsung представив DVD-привод для швидкого запису на повільних носіях

478

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск найшвидшого в галузі пишучого оптичного дисководу — нового Super-WriteMaster SH-S223. Привід SH-S223 демонструє функцію сверхразгона, що дає можливість писати дані на високих швидкостях навіть на повільних носіях.


Samsung представив DVD-привод для швидкого запису на повільних носіях
Samsung представил DVD-привод для быстрой записи на медленных носителях
Samsung представив DVD-привод для швидкого запису на повільних носіях

При надшвидкісний запису користувачі можуть писати зі швидкістю 22x на дисках 16x і швидкістю 12x на 8x носіях. А оскільки низькошвидкісні носії коштують дешевше, користувачі можуть заощадити на дисках без втрати швидкості їх запису.

Привід SH-S223 демонструє рекордну швидкість запису на цілій гамі різних типів носіїв, у тому числі: 22x запис DVD±R, 12x запис DVD-RAM, 16x запис DVD+R Dual Layer, 12x запис DVD-R Dual Layer, 8x запис DVD+RW і 6x запис DVD-RW. Він дає користувачам можливість записати 4,7 ГБ даних на диск DVD±R приблизно за 4 хвилини 26 секунд — на 6% швидше в порівнянні з 20x приводом DVD. Йому також потрібно менше 12 хвилин для запису 4,7 ГБ у форматі DVD-RAM — швидкість зросла на 30% порівняно з 20x приводом DVD.
Новий привід Samsung SH-S223 підтримує інтерфейс SATA, що став основним інтерфейсом для ПК.

В комплект SH-S223 входить безкоштовне програмне забезпечення, що дозволяє користувачам легко створювати музичні, відео-, фотодиски та диски даних. Привід також супроводжується фірмовою програмою Samsung оновлення прошивки, що дозволяє безкоштовно завантажувати оновлення і найбільш свіжі драйвери.

Як і всі моделі лінійки приводів оптичних дисків Samsung WriteMaster, SH-S223 використовує передові технології, у тому числі SAT (Speed Adjustment Technology, автоматично визначає стан носія і встановлює найбільш оптимальну швидкість, щоб запобігти псування диска і помилки запису/читання, а також знижує шум при використанні низькоякісних дисків), TAC (Tilt Actuator Compensation — якщо диск збентежити, для запису на всіх ділянках диска об’єктив нахиляється, компенсуючи відхилення поверхні диска від горизонталі) і Double OPC (Optimum Power Control — оптимізація потужності лазера шляхом перевірки характеристик запису на внутрішній і зовнішній сторонах носія заради найбільш надійного запису).

Технологія Buffer Under Run Free, запобігає спустошення буфера під час запису, забезпечує стабільність запису на високих швидкостях, а технології Magic Speed (забезпечує гнучкість роботи привода, режим зниженого шуму і високошвидкісний режим) і ABS (Automatic Ball Balancing System — механічне придушення вібрацій і шуму, що виникають при роботі на високих швидкостях) знижують вібрації і шум. Крім того, конструкція SH-S223 дружня по відношенню до навколишнього середовища та відповідає вимогам директиви RoHS.