Нові героїні genshin impact

79

Так, genshin impact продовжує займати досить велике місце як в серцях гравців, так і на ринку мобільних ігор. Автори продовжують оновлювати і додавати контент в гучний китайський проект. І тому як гра і її світ стають тільки краще з кожним новим великим оновленням.

І персонажі є головною силою, що утримує в грі таку немислиму кількість людей. Багато місяцями мріють про те, як отримають того чи іншого героя, що стає для них сенсом гри. І розробники використовують на повну цю особливість шляхом введення нових і нових героїнь і героїв.

І в серпні всі бажаючі зможуть отримати за молитви новеньких героїнь на ім’я єімія і саю. Обидві вони є досить довгоочікуваними і бажаними знахідками для будь-якого гравця genshin impact. Інформація про них з’явилася досить давно, так що більшість вже довгий час знає, чого чекати.

Еімія ж буде лучником, який буде використовувати стихію вогню і буде наносити пристойний шкоди своїм противникам. Друга ж мандрівниця буде орудувати стихією анемо, яка дозволить їй вражати ворогів досить швидко. Залишається побажати удачі всім, хто бажає отримати їх собі в колекцію.