Мобільний телефон від Артемія Лебедєва

602

Студія Артемія Лебедєва представила концепт мобільного телефону, розробленого для російської компанії Scartel.

Оскільки Scartel надає бездротовий інтернет Mobile WiMAX, то логічно, що апарат буде підтримувати цю технологію, нарівні з Wi-Fi. Новий телефон призначений для роботи в GSM-мережах.

Особливими дизайнерськими знахідками новинка небагата. Практично всю поверхню телефону буде займати великий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 850 на 480 пікселів. Хоча точні специфікації поки невідомі, по фотографії видно, що пристрій буде оснащено двома інтегрованими камерами, так само є роз’єм для навушників, слот для карт microSD і USB-порт. Управління телефоном буде здійснюватися за допомогою навігаційної клавіші-клавіші, біля неї розташовані клавіші прийому й закінчення дзвінка. На бічній поверхні дизайнери помістили кнопки регулювання гучності дзвінка, блокування клавіатури і відключення звуку.

На даний момент невідомо, коли почнеться промислове виробництво концепту, і скільки він може коштувати в роздрібній продажу. Передбачається, що в першу чергу телефон з’явиться у продажу в магазинах Москви і Санкт-Петербурга, повідомляє Cifrovik.