Samsung X360: новий флагман серед ноутбуків

439

Компанія Samsung Electronics представила поповнення свого постійно зростаючого ряду ноутбуків — надлегкий Samsung X360. Цей ноутбук є самим легким у класі 13,3-дюймових ноутбуків при вазі всього 1,27 кг

Samsung X360 наділений великими функціональними можливостями, що вигідно відрізняє його від інших подібних ультрамобільних ноутбуків. Наприклад, в X360 передбачено 3 порти USB, вбудований порт HDMI (High Definition Multimedia Interface), слот під 34-міліметрову карту Express Card і вихід VGA. Завдяки карт-рідера «7 в 1», бездротових технологій Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) і бездротовому протоколу 802.11 abg можна швидко і легко обмінюватися документами, зображеннями, відео або музикою. Вбудована цифрова відеокамера гарантує зручність спілкування з колегами та друзями за допомогою відеоконференцій. Більш того, в X360 є порт Ethernet 10/100/1000 підтримка док-станції Samsung P-Dock, в якій знаходяться безліч різних портів і підключається більшість кабелів.

Samsung X360

Для більш тривалої роботи в дорозі Samsung X360 забезпечений змінною батареєю з 6 осередків, забезпечує до 10 годин безперервного функціонування. Така ефективність енергозбереження досягається завдяки процесорної технології Intel Centrino 2, процесорам Intel Core 2 Duo Ultra Low Voltage і новаторському 13,3-дюймовому WXGA (1280×800) РК-дисплею, світлодіодна (LED) технологія підсвічування якого забезпечує помітне зниження енергоспоживання з одночасним збільшенням яскравості на 33% порівняно з традиційними РК-екранами, що робить роботу з ним при різних умовах комфортніше. Ноутбук має зчитувач відбитків пальців і надійним програмно-апаратним модулем аутентифікації (TPM), що гарантує повний захист даних.

Samsung X360

Процесорна технологія Intel Centrino 2 забезпечує тривалу автономну роботу. X360 забезпечений зробленим по 45-нанометровій технології мобільним процесором Intel Core 2 Duo Ultra Low Voltage, який вміщує потужність двох процесорів.

Завдяки новому графічному ядру Intel Graphics Media Accelerator X4500, динамічно розподіляє системну пам’ять, досягається висока якість зображення, велика продуктивність відеопідсистеми і гнучкість налаштувань зображення.

Корпус ноутбука виготовлений із застосуванням магнієвого сплаву.
Крім того, для X360 передбачена опція установки надшвидкого і надійного 128-гігабайтного твердотільного накопичувача (Solid State Drive (SSD), що значно підвищує продуктивність у порівнянні з традиційними накопичувачами на жорстких магнітних дисках (Hard Disk Drive, HDD): час завантаження ОС знижується на 25-50%, а швидкість доступу до носія — на 300% вище (53 МБ/с при читанні і на 150% (28 МБ/с при записі. Не маючи рухомих частин, SSD і важать менше, і споживають менше енергії, і менш схильні до збоїв і дефектів; фактично кажучи, X360 з диском SSD здатний витримувати в два рази більш високі ударні навантаження, ніж моделі з традиційними жорсткими дисками.

Samsung X360 надійде на європейські ринки у вересні, включаючи Великобританію, Францію, Німеччину, Іспанію та Італію, а також Росію, Китай і Гонконг.