Незвичайні акустичні системи JBL

413

Компанія JBL представила свої високоякісні акустичні системи JBL Control NOW для використання в домашніх устловиях і JBL Control NOW AW для всепогодного використання на відкритому повітрі.

Обидві системи відрізняє кутова-закруглена форма, що забезпечує розмаїття можливостей установки, а також використання інноваційної технології динаміків, що дає ясний, потужний звук, рівномірно распределяющийся в будь-якому середовищі прослуховування.

Новітній дизайн акустичних систем JBL Control NOW дозволяє встановлювати їх практично скрізь — включаючи ті місця, де інші системи встановити неможливо. Динаміки системи встановлені за передньою панеллю зігнутої у вигляді дуги 90 градусів, а задня частина корпусу має трикутну форму, що дозволяє монтувати акустичну систему в кут між стелею і стіною, або між двома стінами. Їх також можна розташовувати вертикально або горизонтально на полиці. Акустичні системи JBL Control NOW мають корпус чорної обробки, а АС JBL Control NOW AW випускаються з корпусом білого обробки.

JBL Control NOW AW

Кілька акустичних систем JBL Control NOW можна з’єднувати між собою, що дає напівкруглі, у три чверті кола і круглі конфігурації, їх також можна підвішувати під стелею за допомогою стандартного стельового монтажу. Крім того, системи можна кріпити на стійках інших компаній-виробників, використовуючи для цього включені в комплект адаптерів.

JBL Control NOW AW

Комплекти з двох, трьох і чотирьох акустичних систем JBL Control NOW і JBL Control NOW AW можна зводити в один канал, або в одну лінію стереозвуку, що надає максимум гнучкості при різноманітному використанні вдома, при роботі в декількох приміщеннях, при необхідності створення інтер’єрної і фонової музики, включаючи кімнати, відведені під аудіосистеми, кухні, балкони або відкриті тераси і веранди – скрізь, де б не був потрібен природний, виразний звук з широкою зоною охоплення.

Монтаж в кутах приміщень, а також в деякі блокові конфігурації можуть негативно позначитися на частотні характеристики середовища прослуховування. З тим, щоб гарантувати точність звуковідтворення в не найбільш сприятливих акустичних ситуаціях, акустичні системи оснащені твітерами, вбудованими в запатентований рупор JBL Bi-Radial, а також новітнім профілем, оптимізованим для того, щоб звести до мінімуму ефекти поверхневу дифракцію в приміщенні та забезпечити виключно рівні, широкі частотні характеристики. Динаміки, встановлені на стіні, характеризуються одностороннім поширенням звуку, а динаміки, монтуються в кутах, або згруповані по чотири в коло, характеризуються різноспрямованим поширенням.

У твітері використовується 3/4-дюймова діафрагма з ламінату титану і охолоджувана звукова котушка з феромагнітним сердечником, що вводиться в дію высокоиндуктивным магнітом зі сплаву неодиму, бору, заліза, що надає динаміку високу потужність і неперевершена якість звучання.

Твітер доповнено двома 4-дюймовими низькочастотними динаміками вуферами, в яких використовуються подвійні магніти зі сплаву неодиму, бору, заліза, повністю навколишні звукову котушку. Дизайн структури приводу вуфера і підвісу був поліпшений в результаті використання Finite Element Analysis (FEA), техніки комп’ютерного аналізу, призначеної для моделювання складних акустичних систем шляхом поділу оригінальних многосоставных частин на дрібні елементи, передбачення поведінки цих елементів з подальшим комбінуванням поведінки всіх елементів для точного аналізу всієї системи. Використання аналізу кінцевих елементів FEA дало можливість інженерам JBL розробляти унікальні вуфери поліпшеного звучання, що забезпечують збільшення вихідний потужності з мінімальним спотворенням навіть на високих рівнях гучності.

З метою подальшого підвищення ефективності акустичні системи JBL Control NOW і JBL Control NOW AW забезпечені корпусами і звуковими екранами з термопластику, що містить як скляний, так і мінеральні наповнювачі, що забезпечують міцність і амортизацію. Корпус акустичної системи відрізняють товсті стінки, внутрішній каркас з литого алюмінію і інші удосконалення, що зводять до мінімуму внутрішні резонанси і акустичні втрати.