Samsung WiTu: смартфон на базі Windows Mobile 6.1 Professional

550

Компанія Samsung Electronics почала постачання на російський ринок смартфона Samsung WiTu (модель i900).

Крім сервісів для подорожей по мережі Інтернет, цей смартфон підтримує роботу з бізнес-додатками, має мультимедіа-засоби. Особливістю апарату є великий сенсорний дисплей, який забезпечує просте управління за допомогою пальця.

Спираючись на операційну систему Windows Mobile 6.1 Professional, Samsung WiTu є потужним інструментом для бізнесу, що відкриває доступ до безлічі сервісів і додатків MS Office — таким, як PowerPoint, Excel і Word.

Samsung WiTu

Samsung WiTu дозволяє одним торканням пальця перемикатися між додатками, відправляти і отримувати пошту, управляти розкладом зустрічей через Outlook прямо в дорозі. При цьому всі популярні поштові служби Рунета вже налаштовані на i900, користувачеві залишається лише ввести свій логін і пароль і вказати частоту доставки пошти на телефон.

Для полегшення навігації є така ж оптична миша, як і в ноутбуках, що забезпечує покращені користувальницькі характеристики та управління однією рукою.
Samsung WiTu має вбудований GPS-модуль, який забезпечує навігацію і «гео-тегінг» (прив’язка до місцевості).

Samsung WiTu

Особливістю російської версії смартфона Samsung WiTu є передвстановлені віджети (widgets) порталів Одному, Gistemeteo, Odnoklassniki, Yandex-пробки, РБК новини, Afisha. Вони нададуть можливість швидко та своєчасно отримувати інформацію без допомоги веб-браузера. Фактично віджети зроблені за тим же принципом, що і в операційній системі Windows Vista. Тобто користувач може «витягнути» на екран смартфона будь віджет, який буде відображати необхідну інформацію. При цьому можна самостійно виставити період, з яким віджет буде звертатися до порталу і оновлювати інформацію «по повітрю» (з допомогою GPRS або Wi-fi-з’єднання). Користувач може самостійно настроювати обсяг інформації, відображуваної на кожному віджеті, додавати їх на екран або видаляти. Щоб смартфон працював із меншим енергоспоживанням, віджети можна відключити.

Вперше віджети були застосовані в моделі F480 TouchWiz, але саме в смартфоні WiTu вони реалізовані як сервіси реального часу.

Samsung WiTu

За допомогою програми Life Diary власники i900 зможуть завантажувати фото і відео на свої улюблені сайти (Odnoklassniki, Vkontakte, facebook.yandex, photo.rambler, foto.mail, Photofile, Livejournal), а також створювати блог прямо на мобільному телефоні і розмістити його в інтернеті. Крім того, можлива синхронізація контактів і календаря з WEB і WAP-сайтом Life Diary, тобто навіть при втраті телефону всі дані будуть у безпеці і їх можна буде легко скопіювати на новий пристрій.

Samsung WiTu

У WiTu встановлено англо-російський і російсько-англійський словник ABBYY Lingvo, а також додаток для заучування слів ABBYY Lingvo Tutor. Додатково доступні для скачування розширені версії англо-російського і російсько-англійського словників загальної лексики, тлумачний словник російської мови, словника синонімів ділової лексики, функції підтримки пошуку слів у будь-якій формі і озвучення 15 000 англійських слів.

Також в телефоні WiTu предустановлена програма IM+ — це клієнт для різних служб миттєвих повідомлень, що підтримує ICQ, Google Talk, MSN, Jabber. Для користувача це означає, що, маючи логін та пароль в однієї зі згаданих систем, він може спілкуватися зі своїм списком контактів і користуватися звичним месенджером в будь-якому місці.

Samsung WiTu

Передвстановлене додаток GPRS Monitor допоможе стежити за всіма прийнятими і переданими даними, підраховує об’єм вхідного та вихідного трафіку і обчислює вартість з’єднання згідно з тарифами вашого мобільного оператора.

Розроблений спеціально для Samsung Каталог Додатків дозволить завантажувати і адаптувати додаткові програми і різний мобільний контент (ігри, музику тощо) з сайту Samsung Fun Club.

З 1 вересня по 30 листопада всі власники WiTu отримують безкоштовний доступ в інтернет від Golden WiFi, а після закінчення цього терміну зможуть користуватися WiFi від Golden Telecom ще 3 місяці зі знижкою 40%.

Samsung WiTu

Завдяки розширенню можливостей звуковідтворення і 3,2-дюймового широкоформатного QVGA РК-дисплею з роздільною здатністю 640х480 пікселів перегляд відео перетворюється на справжнє задоволення. Апарат підтримує великий набір кодеків для DivX, Xvid і багатьох інших відеоформатів, позбавляючи користувача від клопоту з конвертацією файлів. Потрібно просто залити відео в смартфон і натиснути Play. Крім того, для збільшення тривалості автономної роботи передбачений знімний акумулятор підвищеної ємності, що особливо актуально в дорозі.

В Samsung WiTu вбудована 5-мегапіксельна камера з такими сучасними можливостями, як автофокус, розпізнавання осіб і посмішки, автоматична зйомка панорам та ін.

Для зберігання контенту використовуються 16 Гб власної пам’яті пристрою. Крім того, передбачений слот під microSD-карту, що значно розширює потенціал смартфона. На російський ринок буде поставлятися модель тільки з 16 Гб пам’яті, на відміну від інших ринків, де буде доступна модель з 8 Гб.

Власний користувальницький інтерфейс Samsung TouchWiz значно полегшує управління пристроєм за допомогою пальців без стилуса; при цьому використовуються інтуїтивно зрозумілі операції — дотик, розчерк, перетягування, а також екранна QWERTY-клавіатура. Максимальна функціональність у поєднанні з витонченим і тонким корпусом роблять цей технічно досконалий смартфон ще і стильним аксесуаром. Надтонкий — 12,5 мм — блискучий корпус легко уміщається на долоні.