Opel представив універсал Insignia Sports Tourer

505

Німецький автовиробник Opel, що входить в концерн General Motors опублікував офіційну інформацію про універсал Insignia Sports Tourer, світова прем’єра якого відбудеться на Паризькому автосалоні в жовтні.

У порівнянні з седаном новий однооб’ємник зберіг ту ж колісну базу, що дорівнює 2,74 м, при цьому габаритна довжина збільшилася приблизно на 80 мм і становить 4,91 м. П’ятимісний Sports Tourer дозволяє розмістити в багажнику до 540 л вантажу.

До семи типам двигунів, вже були на момент подання на ринку моделі з кузовом седан, додалися два нових силових агрегату – бензиновий зменшеною розмірності з турбонаддувом і новий турбодизель (не всі поставляються в Росію). Крім того, в найближчому майбутньому ряд доступних двигунів поповниться двигун ecoFLEX, які мають помітно меншу витрату палива і викиди CO2.

Insignia Sports Tourer

У новому універсалі Sports Tourer будуть використані ті ж самі передові технічні рішення, які демонструвалися під час першого подання моделі Insignia. До таких рішень відноситься, наприклад, камера Opel Eye, яка читає і запам’ятовує дорожні знаки і попереджає водія у разі ненавмисної зміни смуги руху. Інший інноваційною системою є нове покоління адаптивних фар (AFL), які пристосовуються до переважаючих умов руху і мають дев’ять різних функцій; особливо слід відзначити ергономічні спортивні сидіння, пристосовані до анатомії людини і мають ортопедичний сертифікат.

Європейські продажі Opel Insignia Sports Tourer стартують навесні 2009 року, повідомляє Autonews.