Nexx Digital оновила лінійку портативних DVD-плеєрів

467

Компанія Nexx Digital анонсувала на російському ринку нові моделі портативних DVD-плеєрів: NDV-9300, NDV-9000i, NDV-8550, NDV-1020, NDV-7300, NDV-7500.


Nexx Digital оновила лінійку портативних DVD-плеєрів
Nexx Digital обновила линейку портативных DVD-плееров
Nexx Digital оновила лінійку портативних DVD-плеєрів

Нові моделі портативних DVD-плеєрів Nexx відтворюють широкий спектр форматів: DVD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, VCD, DVCD, MP3, Picture CD, CD, CD-G, HDCD, CD-R, DRW, MPEG4, WMA. Наявність вбудованого акумулятора анітрохи не позначилося на компактних габаритах пристроїв, при цьому, додавши їм мобільності і зручності у використанні. Кожна модель оснащена USB-портом, що дозволяє підключати зовнішні носії інформації з відео і фотографіями. Стандартні RCA роз’єми забезпечують підключення до телевізора, акустичної системі. Передбачений стандартний роз’єм для підключення навушників. Передбачені вбудовані колонки і пульт дистанційного керування.

Nexx Digital обновила линейку портативных DVD-плееров
Nexx Digital оновила лінійку портативних DVD-плеєрів

Особливістю портативного DVD-плеєра NDV-9300 є поворотний на 180 градусів 9 дюймовий екран. Для зручності транспортування в комплекті є спеціальна сумка-кріплення на підголовник крісла в автомобілі.

Портативні DVD-плеєри NDV-9000i і NDV-8550 мають сучасний дизайн і обладнані великими екранами розміром 9 та 8,5 дюйма. Вони володіють привабливим зовнішнім виглядом, компактними розмірами, невеликою вагою і широким функціоналом.

Цінителям зображення високої якості Nexx Digital представляє портативний DVD-плеєр NDV-1020 з великим цифровим висококонтрастним екраном 10,2 дюйма з роздільною здатністю VGA.

Портативний DVD-плеєр NDV-7300 з екраном діагоналлю 7 дюймів звертає на себе увагу своїм зовнішнім виглядом і зручністю використання. Він оснащений практичною залізною підставкою, яка дозволяє вішати плеєр на стіну, переносити в руках, ставити на будь-які горизонтальні поверхні.

Шанувальники багатофункціональних гаджетів не залишаться байдужими до портативного DVD-плеєра NDV-7500. Це модель виконує функції відразу двох пристроїв – DVD-плеєра і цифрової фоторамки. Екран 7 дюймів, лаконічний елегантний дизайн, глянсова передня панель надають надзвичайний шарм моделі. Кнопки управління і роз’єми розташовані на бічній панелі. Зручності управління значно сприяє вбудований джойстик. З допомогою підставки плеєр можна ставити, як рамку, а слот для карт пам’яті SD/MMC дозволяє безпосередньо переглядати фотографії або відео з карт пам’яті.