Opel офіційно представив Insignia

517

Opel офіційно представив фотографії своєї нової моделі Insignia, яка прийде на зміну популярній Vectra. Вже зараз зрозуміло, що Insignia стане кроком вперед для німецької компанії – ця машина буде намагатися конкурувати вже з моделями преміум-класу (багато в чому саме тому і було вирішено придумати нове ім’я).


Opel офіційно представив Insignia

«Insignia може похвалитися обтічним кузовом з потужними лініями і похилих (як у купе) профілем даху. Виразна форма кузова підкреслена виразною гратами радіатора з новою емблемою Opel. До безпомилково впізнається елементів дизайну відносяться рельєфні передні і задні крила і «гострі» лінії на боковинах, що починаються відразу за переднім крилом і проходять до задньої частини кузова», – саме так сказано про дизайні автомобіля в прес-релізі.

Insignia з самого початку продажів буде пропонуватися у варіантах з переднім і повним приводом під назвою «Adaptive 4X4». Потужність бензинових чотирициліндрових двигунів починається з 115 л. с. і доходить до 260 л. с. у двигуна V6.

Insignia дебютує 22 липня 2008 р. на Лондонському Мотор-шоу і буде надходити в дилерські центри, починаючи з лютого наступного року, повідомляє [email protected]