Nokia Supernova: нова колекція від Nokia

463

Компанія Nokia розширила лінійку мобільних телефонів, представивши нову колекцію – Nokia Supernova.

Ці пристрої спрямовані на те, щоб підкреслити індивідуальність свого власника. Вони володіють стильним дизайном, який можна змінювати за допомогою змінних панелей.

Серед представлених моделей Nokia 7610 Supernova, Nokia 7510 Supernova, Nokia 7310 Supernova і Nokia 7210 Supernova.

Nokia 7610 Supernova має розсувним механізмом і поставляється з панелями Xpress-On (сталевий синій, червоний, ліловий). Функція Theme Colorizer дозволяє вибирати будь-який колір підсвічування клавіш і фонового зображення телефону.

Серед інших функцій – 3,2-мегапіксельна камера з подвійним світлодіодним спалахом, підтримка передачі миттєвих повідомлень, ТВ-вихід, який можна використовувати для виведення зображення на телевізор. Також є FM-радіо, MP3-програвач. Nokia 7610 Supernova з’явиться у продажу в 3 кварталі.

Другий телефон Nokia 7510 Supernova має розкладний форм-фактор. Модель поставляється з панелями Xpress-On синього, червоного, смарагдово-зеленого та коричневого кольорів. Апарат має 2-мегапіксельну камеру зі світлодіодним спалахом, підтримка карт пам’яті microSD. У новинці передбачено 2,2-дюймовий QVGA-дисплей.

Серед інших функцій: FM-радіо, MP3-програвач. Nokia 7510 Supernova надійде в продаж в 4 кварталі.

Nokia 7310 Supernova буде випускатися з панелями сталевого синього, зеленого і рожевого кольорів. Новинка обладнана 2-мегапіксельною камерою. Передбачено ТВ-вихід, підтримка миттєвих повідомлень. Також апарат має MP3-програвач. Nokia 7310 Supernova з’явиться на ринку в 3 кварталі.

Nokia 7210 Supernova буде поставлятися в яскраво-рожевий і яскраво-синьому корпусах. Модель має музичний плеєр, 2-мегапіксельну камеру. Крім того, телефон забезпечує доступ до сервісу обміну фотографіями Flickr. Nokia 7210 Supernova надійде в продаж в 3 кварталі.