Philips випустив новий портативний DVD-плеєр PET738

530

Philips почала продажі в Росії нового портативного плеєра PET738, який дозволяє дивитися DVD на 7-дюймовому кольоровому РК-екрані. Плеєр оснащений телересивером, що дозволяє переглядати ще і телеканали метрового діапазону.


Philips випустив новий портативний DVD-плеєр PET738

РК-дисплей портативного плеєра Philips оснащений функцією Zero Bright Dot, що забезпечує найвищу якість зображення без яких-небудь білих плям на РК-екрані. Раніше було прийнято вважати, що деяка кількість яскравих точок (так званих, дефектних пікселів) є неминучим ефектом при серійному виробництві РК-диспеев. Але система контролю якості Philips, застосовувана при виробництві портативних плеєрів, забезпечує нульовий допуск за яскравим точок, що забезпечує оптимальну якість екрану.

Крім DivX портативний плеєр Philips PET738 відтворює безліч цифрових форматів: DVD, DVD+/-R і DVD+/-RW, (S)VCD, DivX, MPEG4; MP3/WMA-CD, CD і музики CD-RW; зображення JPEG.

Пристрій може працювати до 3 годин без підзарядки, а зарядити його можна через адаптер 12В, що працює від прикурювача машини. Система забезпечує безпеку і простоту використання, а швидкороз’ємні ручка полегшує зручний витяг плеєра, коли він не використовується. Philips PET738 може відтворювати записи безпосередньо через USB-порт і має два роз’єми для навушників, що дозволяє, не заважаючи оточуючим, дивитися фільми удвох.

Роздрібна ціна плеєра Philips PET738 становить 9,5 тис. руб.