RoverBook Nautilus V200 і Nautilus V201: нова лінійка малогабаритних ноутбуків

448

RoverComputers представив дві новинки – RoverBook Nautilus V200 і Nautilus V201, нову лінійку малогабаритних ноутбуків бізнес-класу з елементами захисту.

Обидві моделі поєднують в собі потрійний захист (міцність, вібростійкість, захист від вологи), а також компактність, мобільність і економічність.

Засоби механічного захисту ноутбуків включають в себе водонепроникну клавіатуру, ударостійкий жорсткий диск, а також виконані з магнезиевого сплаву корпуси моделей. Баланс між продуктивністю системи і енергоспоживанням забезпечують процесор Intel A110 і широкоформатний 12-дюймовий TFT дисплей з енергозберігаючої LED підсвічуванням. 9-элементая батарея підвищеної ємності дозволяє збільшити роботу ноутбуків в автономному режимі до 6 годин. Бездротові технології Bluetooth і Wi-Fi забезпечують додаткову функціональність моделей, а сканер відбитків пальців захист доступу до конфіденційної інформації користувача.

RoverBook Nautilus V201

Єдиною відмінністю представлених новинок є наявність в моделі V200 вбудованого оптичного приводу. RoverBook Nautilus V200 / V201 відносяться до класу ультралегких ноутбуків: вага в залежності від модифікації становить від 1,39 кг до 1,49 кг Обидві моделі надійдуть у продаж у червні 2008 року.