Музичний слайдер Samsung F400

549

Компанія Samsung Electronics випустила на ринок музичний телефон F400 у форм-факторі подвійного слайдера. Завдяки співпраці з компанією Bang & Olufsen, відомою своїми розробками в області відтворення звуку, Samsung F400 забезпечує високу якість відтворення музики.


Музичний слайдер Samsung F400
Музыкальный слайдер Samsung F400
Музичний слайдер Samsung F400

Samsung F400, оснащений аудіопроцесором Bang&Olufsen ICEpower та стереодинаміком, покликаний задовольнити бажання меломанів отримати високоякісний музичний телефон. Технологія Digital Natural Sound engine (DNSe) 2.0 забезпечує ідеальну налаштування параметрів відтворення для кожного музичного жанру. Доступ до всіх музичних функцій здійснюється легко завдяки спеціальній гарячої клавіші Music, розташованої збоку телефону.

Музыкальный слайдер Samsung F400
Музичний слайдер Samsung F400
Музыкальный слайдер Samsung F400
Музичний слайдер Samsung F400

F400 є подвійним слайдером, тобто верхня половинка корпусу щодо нижньої може зрушуватися як вгору, так і вниз. В одному випадку погляду користувача відкривається клавіатура, в іншому ж – стереодинамік, що робить відтворну музику більш гучним і чистим за звучанням.

В апараті реалізовані та інші новітні технології поліпшення звуку, в тому числі Smart Bass, забезпечує насичений звук, і Smart Limiter, гарантує, що амплітуда сигналу не перевищить заданий поріг.

Вбудоване в Samsung F400 додаток розпізнавання музики робить телефон більш цінним, дозволяючи користувачам шукати музичні твори прямо через музичний сервіс свого оператора.

Функціональний арсенал моделі F400 включає в себе і ряд інших можливостей: 3-мегапіксельна камера з автофокусом, 256 Мб вбудованої пам’яті і слот для карт пам’яті microSD, що підтримує карти ємністю до 4 Гб, підтримка USB 2.0 HS для зберігання файлів і FM-радіо. Додатковим плюсом виступає 3,5-міліметрове гніздо, яке дозволяє користувачеві підключати до телефону свої улюблені навушники.
Samsung F400 з’явиться на російському ринку в червні за рекомендованою ціною 13,5 тис. руб.

Технічні характеристики:
Стандарти – HSDPA трьохдіапазонний (900, 1800, 1900 МГц) 3,6 Мб/с
Дисплей – 2,2-дюймовий, 262 тис. кольорів, TFT
Камера роздільною здатністю 3 мегапікселі з автофокусом
Габарити – 103,2×48,2×16,9 мм