BBK випустила універсальну компютерну акустику

467

Компанія BBK Electronics повідомила про розширення категорії аудіосистем і про початок випуску нової товарної групи – комп’ютерної акустики.

Для старту цього проекту вже розроблено чотири акустичні системи – CA-210S, CA-220S, CA-510S, CA-520S. У лінійці представлені моделі, виконані за варіантом 2.1 СН (2 гучномовця і активний сабвуфер), а також 5.1 СН (5 колонок і сабвуфер). Всі гучномовці виготовлені з MDF і побудовані за двосмугової схемою.

Одна з головних особливостей акустичних наборів – комплектація відразу двома пультами управління – бездротовим і дротовим. Дистанційний пульт управління найбільш зручно використовувати при роботі гучномовців у складі домашнього кінотеатру.

BBK 510S

Провідний пульт управління забезпечує додатковий комфорт при підключенні акустики до персонального комп’ютера. Пульт має власний вбудований USB-порт (для моделей CA-220S і CA-520S), до якого можна підключати флеш-плеєри BBK або інші зовнішні USB-носії, для відтворення з них музичних файлів. Це зручно, оскільки не вимагає додаткового підключення акустики до комп’ютера або DVD-плеєра. Крім того, на пульті розташований блок кнопок регулювання всіх основних параметрів звучання. Це забезпечує додатковий комфорт при роботі з акустичною системою. Ще одна перевага проводового пульта – наявність в ньому роз’ємів для мікрофона і навушників, що дає можливість підключити до нього гарнітуру і спілкуватися з її допомогою інтернет-телефонії.

Новинки BBK повинні надійти в продаж в першій половині червня поточного року.