Samsung випустив ультракомпактні зовнішні жорсткі диски високої ємності

543

Компанія Samsung Electronics представила новий продукт – зовнішні жорсткі диски – лінійку S Series.Зовнішні жорсткі диски Samsung S Series

Сімейство Samsung S Series включає 2,5-дюймові накопичувачі S2 Portable і 1,8-дюймові HDD S1 Mini. Нові зовнішні диски укладені у витончені корпусу з глянцевим фасадом, а задня панель зроблена з пластика «під шкіру».

Накопичувачі Samsung S Series – компактні. Цього вдалося досягти завдяки технології інтегрованого USB. USB-контролер вбудований на плату жорсткого диска, що усуває необхідність у використанні додаткового перехідника в корпусі зовнішнього жорсткого диска. За рахунок цього вдалося знизити розмір, вагу та енергоспоживання дисків.

Крім того, накопичувачі S1 Mini мають високі показники ударних навантажень – 600 G в робочому режимі і 1500 G в режимі зберігання.

Samsung S Series

Зовнішні жорсткі диски Samsung S Series

Додаткові функції підвищують зручність користування зовнішніми дисками Samsung. Функція Samsung Auto здійснює регулярне резервне копіювання в реальному часі або за графіком. SecretZone захищає важливі файли і дані з допомогою програмного шифрування на базі стандарту AES-128 біт або AES-256 біт. Дані власника зовнішнього накопичувача додатково захищаються за допомогою пароля SafetyKey. Індикатор ємності показує, скільки місця на диску доступно для запису, скільки використовується, а скільки відведено під резервне копіювання. Також програма енергозбереження переводить диск в режим «сну», тобто зниженого енергоспоживання, якщо їм не користувалися протягом 5 хвилин.

2,5-дюймовий S2 Portable, має вагу 154 м, представлений пристроями об’ємом 160, 250, 320 і 500 Гб. Мініатюрний S2 Portable на 17% компактніше аналогів інших виробників, а його енергоспоживання знижено на 30% у порівнянні з аналогами.

Samsung S Series

Зовнішні жорсткі диски Samsung S Series

1,8-дюймовий S1 Mini розміром з кредитну картку випускається в 120 і 160-гігабайтних версіях і важить всього 91 р.

Накопичувачі S Series надійдуть у продаж грудні поточного року. На вибір будуть представлені чотири колірних рішення: чорний, білий, червоний та коричневий.