Hyundai представила свій перший масовий гібридний автомобіль

485

Південнокорейська Hyundai сьогодні повідомила про швидкий початок виробництва автомобілів з гібридними двигунами, які будуть поставлятися на масовий ринок. За даними автовиробника, в 2009 році почнеться виробництво гібридних автомобілів Avante.


Hyundai представила свій перший масовий гібридний автомобіль

За своїми габаритами Avante будуть порівнянна з Ford Focus, однак працювати гібридний двигун новинки буде або на електриці, одержуваному з акумуляторних батарей, або на спеціальному зрідженому газі, практично нешкідливому для навколишнього середовища.

У 2010 році Hyundai планує почати виробництво і великих автомобілів, включаючи повнопривідні позашляховики на газових двигунах. З 2012 року компанія почне збірку автомобілів, що працюють на водневих паливних елементах.

Паливні елементи, що розробляються в компанії, будуть представляти із себе якусь подобу акумулятора, так як вони будуть побудовані за схожим принципом – в процесі роботи елемента відбуватиметься хімічна реакція між киснем і воднем, за рахунок чого буде виділятися електрична енергія, необхідна автомобілю, а в якості вихлопу буде залишатися чиста вода.

Перший досвід Hyundai у випуску “зелених” автомобілів був отриманий у жовтні 2004 року, коли компанія поставила за спеціальним урядовим замовленням 50 гібридних Hyundai Getz. На сьогодні таких машин продано трохи більше 3000, повідомляє Cifrovik.