Samsung анонсувала смартфон Omnia

525

Південнокорейський виробник споживчої електроніки Samsung Electronics сьогодні показав свою нову розробку – смартфон Omnia i900, що підтримує всі сучасні технології, властиві апаратів такого класу.

Samsung Omnia має 3,2-дюймовим дисплеєм, який фактично займає всю фронтальну частину смартфона. Працює дисплей в здатністю 240×400 пікселів (Wide QVGA). Прямо під дисплеєм знаходяться три навігаційних клавіш. Зазначимо, що заявлений компанією дозвіл поступається як Apple iPhone, так і HTC Touch Diamond.

Проте скромні показники графіки компенсуються широкими комунікаційними можливостями: смартфон працює у всіх 4 діапазонах GSM 850/900/1800/1900MHz) і в мережах WCDMA (2100 MHz). Крім того, апарат підтримує технологію швидкісної передачі даних EDGE (Enhanced Data Rates for GSM Evolution) і HSDPA (High-speed Downlink Packet Access), остання забезпечує смартфону можливість завантажувати дані на швидкості до 7,2 мб/с.

Продаватися Omnia буде у двох варіантах – з 8 і 16 гігабайтами вбудованої пам’яті.

Програмна начинка смартфона дозволяє йому працювати з усіма популярними аудіо-відео форматами (DivX, XviD, H. 263, H. 264, Windows Media Video і MP4).

З інших можливостей новинки можна також відзначити 5-мегапіксельну камеру, Bluetooth, FM – радіо і модуль супутникової навігації GPS, повідомляє Syber Security.

Повідомляється, що офіційно смартфон буде анонсований наступного тижня на виставці Communicasia в Сінгапурі. Через 2 тижні Omnia почне продаватися в азіатських країнах, а в Європі (включаючи Росію) вони з’явиться в липні. Ціна Omnia поки невідома.