Haptic 2: емоційний телефон від Samsung

980

Компанія Samsung презентувала нову модель телефону з тачскріном Haptic 2. У продаж вона надійде в двох варіантах, в залежності від вбудованої пам’яті. Індекси SCH-W550 / SPH-W5500 і SCH-W55 будуть використовуватися для позначення моделей з об’ємом пам’яті 4 і 16 гб відповідно.

Особливістю апаратів є функція вібрації телефону для імітування віддачі сенсорних клавіш. Вона дозволить симулювати фізична натискання кнопок, причому є кілька варіантів її налаштування.

Новинка від Samsung дає користувачеві можливість створити своє меню на робочому столі. На дисплеї Haptic 2 потрібні функції можна виставити у вигляді іконок і розташувати їх за своїм розсудом. Порівняно з першими моделями Haptic, кількість іконок швидкого доступу зросла від 15 до 50. В арсеналі пристрою: п’ятимегапіксельна камера з автофокусом, таймером і спалахом, модуль Bluetooth 2.0 і ТБ-тюнер.

Samsung вже озвучила ціни на Haptic 2. 4-гігабайтна версія буде коштувати 606 доларів, а 16-гігабайтна – 691 долар, повідомляє Cifrovik. Про терміни поставки телефону в Росії поки нічого не відомо.