Logitech анонсувала бездротову гарнітуру для VoIP-дзвінків

452

На виставці CeBIT компанія Logitech анонсувала свою першу бездротову стереогарнітуру, призначену для інтернет-дзвінків через ПК, – Logitech ClearChat PC Wireless. Гарнітура ClearChat PC Wireless поєднує в собі високоякісний стереозвук і бездротової технології 2,4 ГГц, надаючи свободу пересування при VoIP-дзвінки.


Logitech анонсувала бездротову гарнітуру для VoIP-дзвінків

Гарнітура Logitech ClearChat PC Wireless забезпечує свободу пересування на відстані до 10 метрів від комп’ютера. В комплекті є USB-передавач, який дозволяє гарнітурі легко зв’язуватися з ПК або Mac відразу після включення, – при цьому не потрібне встановлення будь-яких ЗА або погодження пристроїв. Щоб гарантувати безперебійний зв’язок, в гарнітурі ClearChat PC Wireless використовується бездротова технологія 2,4 ГГц, яка забезпечує чіткий стереозвук без стиснення і вдосконалений алгоритм обробки, значно зменшує перешкоди, – навіть в оточенні великої кількості інших бездротових пристроїв, наприклад, в аеропорту, офісі або готелі.

Гарнітура ClearChat PC Wireless забезпечує насичений стереозвук завдяки застосуванню дифузорів власної розробки з лазерної налаштуванням. Оптимальне якість голосового зв’язку досягається за рахунок використання шумоподавляющего мікрофон на гнучкому тримачі, який регулюється і розміщується на потрібній відстані. На правому навушнику розташовані засоби управління гучністю і відключення мікрофона; мікрофон відключається автоматично, якщо він переведений у вертикальне положення. В якості додаткової функції на мікрофоні загоряється м’який червоне світло, коли він відключений.

Гарнітура ClearChat PC Wireless спроектована для комфортного використання і має покрите м’якою оболонкою наголов’я і плюшеві кільця навушників. Гарнітура, працює зі всіма популярними програмами для Інтернет-дзвінків, включаючи Skype, Windows Live, Yahoo!, Google Talk і AIM.

Початок продажів гарнітура Logitech ClearChat PC Wireless очікується в США в квітні і Європі в травні 2008 р. Рекомендована роздрібна ціна – близько 100 євро.