Ювілейний Lotus Europa усипали діамантами

501

На урочистостях на честь 60-річчя британської компанії Lotus, відомої своїми спорткарами, була представлена унікальна версія Lotus Europa, виконана в єдиному екземплярі.

За допомогою фахівців однієї з ювелірних фірм Великобританії спортивний автомобіль обсипали діамантами на загальну суму понад 195 000 доларів, створивши таким чином найдорожчий Lotus в історії.

Лаково-чорне купе виблискує огранованими алмазами, вставленими в рукоятку важеля перемикання передач, приладову панель і навіть логотип на носі машини. Блиск “дорогоцінного автомобіля” підкреслює особлива фарба зі слюдяними частинками, що володіє здатністю красиво іскритися під яскравим світлом, і поєднання чорної шкіри з затемненим склом і вставками з сріблястого металу в інтер’єрі.

Lotus Europa

Доля унікального Europa ще не відома, можливо, стане володарем один з надбагатих колекціонерів рідкісних автомобілів. Цікаво відзначити, що на час презентації в британському Хезеле діаманти з автомобіля завбачливо вийняли, для захисту від злодіїв замінивши їх стразами, повідомляє Autonews.