LG представила новий мобільний телефон з камерою 8 мегапікселів

617

Компанія LG Electronics оголосила про випуск LG KC910 Renoir, 8-мегапіксельного мультимедійного телефону з повністю сенсорним екраном.

У моделі LG KC910 Renoir поєднуються високоякісна фотокамера, новітні можливості мультимедіа з повністю сенсорним екраном розміром 3,0 дюйма.

LG KC910 Renoir – наступник камерофону LG Viewty. Як і попередник, який дебютував як тонкий 5-мегапіксельний телефон, модель LG KC910 Renoir стане на ринку мобільних телефонів самої тонкої моделлю з 8-мегапіксельною фотокамерою, маючи товщину всього 13,95 мм. Цей телефон поєднує в собі новітні функції мультимедіа і вдосконалений в порівнянні з моделлю Viewty інтуїтивний користувальницький інтерфейс. Мульти-сенсорні можливості цього нового телефону LG ширше, ніж у будь-якого іншого, та забезпечують покращений перегляд, чудовий звук і розширені сенсорні можливості.

Модель LG KC910 Renoir з 8-мегапіксельною камерою оснащена сертифікованої оптикою Schneider-Kreuznach, ксеноновим спалахом і чутливістю до 1600 одиниць ISO. Інші особливості камери: стабілізація зображення, автоматичне фокусування, ручне фокусування, визначення обличчя і усмішки Face Tracking, Smile Shot і виявлення відблисків. Вбудований приймач GPS дозволяє LG KC910 Renoir прив’язувати знімки до координат на місцевості, щоб пізніше наносити їх на інтерактивну карту. Доступні різноманітні режими фотозйомки, які досі були тільки в спеціалізованих цифрових камерах.

LG KC910 Renoir – це телефон з функцією Dolby Mobile – вбудованим набором технологій обробки аудіосигналів, яка забезпечує глибокий, чистий звук і потужні баси при прослуховуванні музики.

LG KC910 Renoir дозволяє записувати відео зі швидкістю від 5 до 120 кадрів в секунду. Телефон дозволяє безпосередньо відтворювати фільми у форматі DivX і Xvid без необхідності додаткового перекодування.


Повністю сенсорний РК екран 3,0 дюйма WQVGA підходить для використання мультимедійних функцій LG KC910 Renoir. Настроюваний інтерфейс з численними піктограмами і клавішами швидкого доступу полегшує використання численних функцій пристрою.

Крім того, телефон оснащений функцією навігації A-GPS, сумісний з новітніми мережами 3G HSDPA для підключення зі швидкістю до 7,2 Мбіт/с і оснащений функцією Wi-Fi для швидкого доступу в інтернет. У телефоні встановлена програма Jogging Buddy, що використовує технологію GPS для відстеження маршрутів. Тепер любителі фізкультури зможуть відстежити маршрут пробіжок.