Philips анонсувала моноблочний домашній кінотеатр HTS6100

453

Компанія Philips оголосила про початок продажів в Росії моноблочного домашнього кінотеатру HTS6100 з технологією Ambisound в корпусі SoundBar.

Винайдена технологія Philips Ambisound дає можливість отримувати звук у форматі 5.1, не встановлюючи джерела звуку по периметру приміщення. Панель SoundBar направляє звукові хвилі так, що користувач чує «звук навколо», хоча джерело звуку знаходиться тільки перед ним. Таким чином, Philips позбавляє користувача від необхідності розстановки колонок по кутах приміщення та протягування до них павутини кабелів, що з’єднують кожну з них з DVD-програвачем. SoundBar з’єднується проводами лише з телевізором і сабвуфером.

Philips HTS6100 – послідовник моделі HTS8140, від якої відрізняється зменшеними габаритами: ширина корпусу відповідає 37-дюймової діагоналі телевізора. Крім того, в ньому відсутня док-станція для iPod, що робить HTS6100 дешевше.

Новинка оснащена рядом функцій, що забезпечують насичене звучання класу Hi-Fi. Технологія FullSound підвищує якість відтворення MP3, DoubleBASS яка поглиблює баси, а Smart Surround автоматично коригує параметри об’ємного звуку для фільмів або музики. Крім того, домашній кінотеатр оснащений режимом ClearVoice – система автоматично виділяє із звукової доріжки фільму голос і очищає його від шумів, щоб можна було ретельно розчути всі репліки героя.

HTS6100 може оптимізувати звук як під різні музичні напрямки, так і під відео характер. Наявні установки еквалайзера: Рок, Концерт, Класика, Джаз, а далі – Бойовик, Драма, Ігри, Вечірка, Новини, Спорт.

Система встановлюється на стіну або полицю. Система відтворює більшість існуючих форматів стиснення медіа: DivХ 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, mp3, WMA; формати носіїв: DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD, CD-R/CD-RW, Аудіо CD, CD-R/RW, флеш-накопичувачі USB.

HTS6100 SoundBar дозволяє використовувати цілий ряд джерел сигналу: USB Direct транслює музику і фотографії прямо з USB-носіїв, вхід MP3 дозволяє відтворювати звук з портативних медіаплеєрів, а входи HDMI відповідають за чистий цифровий аудіо – і відео. Функція EasyLink надає можливість зручного управління всіма пристроями – від телевізора до супутникового ресивера – з одного пульта дистанційного управління. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

Рекомендована роздрібна ціна домашнього кінотеатру HTS6100 складає 25 тис. руб.