Bose представила домашній розважальну систему

455

Bose представила нову концепцію домашнього кінотеатру “3-2-1”.

Система дозволяє позбутися від центрального і тилових гучномовців, усуваючи необхідність прокладання кабелів через всю кімнату. Це стало можливим завдяки останнім відкриттям в області психоакустики і технологій обробки сигналу, що дозволяє домогтися відчуття надходження звуку з тих місць, де немає гучномовців.

Особливістю нових систем 3-2-1 GSX і 3-2-1 GS є фірмові гучномовці Gemstone. У виготовленні цих мініатюрних сателітів використовуються рідкоземельні неодимові магніти з бором і залізом, які дозволяють випромінювати відповідну енергію (у 10 разів більшу, ніж інші магніти) для отримання високого рівня вихідного сигналу при малому розмірі дифузора.

Остання технологія цифрової обробки звуку для створення об’ємного звучання TrueSpace забезпечує більш відчутну просторовість. Удосконалена система еквалізації і поліпшені характеристики сумарного вихідного сигналу дозволяють системі відтворювати багатий і насичений звук. Новий універсальний пульт ДУ з допомогою простих команд управляє системою, телевізором та іншими додатковими джерелами.

домашний кинотеатр Bose

Нова система 3-2-1 GSX з серії 3-2-1 оснащена технологією інтелектуального відтворення uMusic.

Інтелектуальна складова технології uMusic проявляє себе в тому, що система вивчає індивідуальні вподобання слухача і потім, використовуючи базу даних, вибирає і відтворює треки, які частіше за інших слухали користувачі.

Система також підтримує технологію декодування Videostage 5. Медіа-центр відтворює наступні формати: DVD-Video, CD, CD-R, CD-RW, MP3, а також радіостанції AM/FM-диапозонов. Рекомендована роздрібна ціна системи – 2 тис. євро.