Orange запропонував незвичайний зарядний пристрій для мобільних телефонів

536

Французький оператор стільникового зв’язку Orange запропонував незвичайний пристрій для зарядки мобільних телефонів. Наручний “браслет” Orange Dance Charge здатний заряджати мобільний телефон від кінетичної енергії, що виробляється рукою власника апарату.

Іншими словами, Dance Charge заряджає телефон в буквальному сенсі слова від енергії рук людини і чим активніше руху руки, тим більше енергії виробляється для зарядки мобільника. Розробники пристрою говорять, що в більшій мірі їх дітище слід розглядати як концептуальний проект, однак для людей, що ведуть активних спосіб життя, наприклад туристів, спортсменів або просто любителів швидкого танцю ця новинка може стати вирішенням проблеми зарядки мобільного телефону в періоди відсутності розетки по близькості.

“Коли ваш телефон розрядився, вам потрібно просто вставити його в Dance Charge, одягнути пристрій на передпліччя і почати рухатися. Система сама почне генерувати електричний струм”, – кажуть в Orange.

Поки компанія розробила обмежену партію Dance Charge, однак якщо первинні випробування завершаться успішно, то цікавий гаджет може надійти в продаж, повідомляє Cyber Security.