Plantronics виводить на ринок нову колекцію Discovery 925 Bluetooth

585

Компанія Plantronics представила новітню колекцію Discovery 925 Bluetooth, базову лінійку стіна, що враховують переваги і чоловіків, і жінок.


Plantronics виводить на ринок нову колекцію Discovery 925 Bluetooth
Plantronics выводит на рынок новую коллекцию Discovery 925 Bluetooth
Plantronics виводить на ринок нову колекцію Discovery 925 Bluetooth

При створенні гарнітури за основу був узятий дизайн VFrame, який дозволяє їй відповідати контурів особи і виносить мікрофон ближче до куточка рота. Характерна довгаста форма корпусу, що вмістила висувний мікрофон, дозволила поліпшити якість звуку і збільшити радіус дії. Передбачена технологія придушення шуму Plantronics” AudioIQ. За рахунок усунення фонових шумів і забезпечення автоматичного підстроювання гучності вхідного сигналу забезпечується чистий звук для обох учасників розмови.

Кожна гарнітура поставляється із спеціальним чохлом із штучної шкіри для зберігання і підзарядки пристрою. Discovery 925 забезпечує до 5 годин роботи в режимі розмови, а додатковий акумулятор, вбудований в чохол, що дозволяє на ходу заряджати гарнітуру ще на 5 годин. Гелеві подушечки спеціальної форми самі підлаштовуються під форму вуха і забезпечують легке надійне кріплення без використання вушного гачка. Plantronics QuickPair значно спрощує сполучення з більшістю телефонів, що підтримують Bluetooth.

Нова, тільки виходить на ринок колекція Plantronics” Discovery 925 включає унікальну палітру кольорів, яка враховує пристрасті як чоловіків, так і жінок: Чорний Онікс, Золото Алхімії і Вишнева гвоздика. Поверхня гарнітури виконана з дутого скла, що створює ефект лакованого покриття.

Нова гарнітура Plantronics Discovery 925 Bluetooth кольори Чорний Онікс буде доступна в більшості роздрібних магазинів побутової електроніки, включаючи магазини Apple. Plantronics Discovery 925 Золото Алхімії і Вишнева гвоздика стануть доступні з травня 2008 року.