Нові DVD-плеєри Harman Kardon

402

Harman Kardon випустила нові DVD-плеєри DVD 29, DVD 39 і DVD 49.

Всі три моделі відрізняє можливість відтворення DVD з прогресивною розгорткою, а також стислих аудіофайлів (MP3, WMA), записаних на CD або DVD. Вони сумісні з DivX Ultra і можуть відображати файли зображень у форматі JPEG. DVD 29 відрізняє наявність виходу HDMI 1.1 для виводу високоякісного сигналу з роздільною здатністю до 720p.

DVD 39 оснащений виходом HDMI 1.2 a для виводу високоякісного сигналу з роздільною здатністю до 1080p. Як і його молодший брат DVD 29, цей плеєр простий у використанні, завдяки текстового меню користувача Harman Kardon. Крім того, вбудований тестовий екран допомагає користувачеві знайти і зберегти колірні установки для підключеного телевізора або монітора.

Harman Kardon DVD 49

DVD 49 відрізняється розширеним набором функцій. Його відрізняє можливість виводу високоякісного сигналу з роздільною здатністю до 720p і 1080p через вихід HDMI 1.2 a, а також можливість відтворення формату Super Audio CD (SACD), має входи на передній панелі для відтворення аудіо і відеофайлів з карт SD, MMC, Memory Stick і Compact Flash, а також пристроїв USB.

Передбачена можливість оновлення програмного забезпечення моделей.