Philips M200: глянцева музична скринька

542

Philips представила новий телефон Philips M200. При розробці телефону використовувався професійний аудіо-процесор, який робить тривимірний звук живим і глибоким.

Вбудований музичний еквалайзер дозволяє налаштувати звучання пісень на свій смак та обрати той жанр, який найбільш підходить для даного виконавця: будь то рок, джаз або класичні композиції. Вбудований FM-тюнер дозволяє налаштуватися на будь-яку радіостанцію, а вбудований динамік дасть можливість використовувати телефон в якості мініатюрного музичного центру.

Навігація по плей-листу стала ще простіше: всі музичні треки тепер відображаються на дисплеї телефону, що істотно полегшує вибір пісень і перемикання між композиціями. Всі функції управління плеєром винесені на корпус апарату: перемотування, пауза, відтворення, зупинка треків і регулювання гучності звуку тепер займуть не більше однієї секунди. Основна клавіша навігації по пунктах меню і плей-листу винесена на передню панель і відрізняється стильною кольоровою окантовкою.

Важливо відзначити наявність в телефоні 3,5 мм jack виходу, що дозволяє підключати навушники і насолоджуватися дійсно якісним і об’ємним звуком. Потужний акумулятор забезпечує до 20 годин безперервного відтворення музики.

Апарат оснащений кольоровим дисплеєм з роздільною здатністю 128Х160, 65 тис. кольорів та слотом для карти пам’яті MicroSD, що дозволяє зберігати в телефоні цілу бібліотеку. Час роботи телефону становить до 750 годин (до 1 місяця) в режимі очікування і до 8 годин в режимі розмови.