Philips випустив акумуляторні блоки нової серії

537

Компанія Philips представляє акумуляторні блоки нової серії Power2Charge, які дозволять використовувати звичні електронні пристрої в будь-якому місці, не залежачи від доступності електророзетки.

Акумуляторні блоки SCE4420 і SCE4430 універсальні і зручні завдяки наявності в комплекті штекерів для пристроїв більшості марок мобільних телефонів і комунікаторів, bluetooth-гарнітур, плеєрів, фотоапаратів, навігаторів GPS, а також для ігрових приставок X-box.

Батареї дозволяють зарядити мобільний телефон приблизно на 7 годин розмови, а МР3-плеєр – на 15 годин прослуховування музики. Моделі забезпечені індикатором, який вказує залишилася ємність акумулятора і нагадує, коли необхідно виконати підзарядку. Час зарядки складає від 4,5 до 6,5 годин. Блоки живлення забезпечені вбудованим захистом від перезарядки.

Philips SCE4430

Пристрої відрізняються компактністю і легкістю, що дозволяє носити їх навіть в кишені. Додатковий захист і зручність при поїздках забезпечують входить в комплект сумка для зберігання і перенесення акумулятора і втягується кабель, який допомагає уникнути сплутування шнура. А держатель змінних штекерів допоможе зберегти їх цілісності і порядку протягом всієї поїздки.

Philips SCM2280

Різниця між моделями полягає в комплектації: SCE4430 поставляється в комплекті з адаптером SCM2280, за допомогою якого можна заряджати акумуляторний блок з розетки. При цьому обидва пристрої можна заражати через USB-порт. Адаптер можна також придбати окремо.

Рекомендована роздрібна ціна акумуляторних блоків Philips в червні становить SCE4420 – 1,5 тис. руб., SCE4430 – 2 тис. руб., SCM2280 – 500 руб.