Січневі аудионовинки від Vitek

444

Компанія «Голдер Електронікс» (марка Vitek) випустила на російський ринок відразу дві новинки: DVD-рекордер і магнітолу з CD/MP3-програвачем.

Головні риси нового DVD-рекордера VT-4094 – витонченість дизайну і комфортна легкість при використанні. Під декоративною кришкою, що відкривається на передній панелі знаходиться цифровий вхід i-Link і роз’єм USB-інтерфейсу. Проста функція програмування автоматичного включення і запису.

Також, до всіх інших плюсів VT-4094 відноситься підтримка всіх існуючих форматів відео – та аудіозаписи і всіх типів DVD і CD-носіїв. Крім того, рекордер оснащений всіма можливими цифровими і аналоговими входами та виходами.

DVD-рекордер VT-4094 оснащений вбудованим декодером Dolby Digital 5.1, що робить його основою для створення повноцінного домашнього кінотеатру.

Магнітола VT-3478 з’явиться на полицях роздрібних магазинів електроніки та побутової техніки в кінці січня 2007 року.

Нова магнітола Vitek – одна з перших на ринку, оснащена спеціальним USB-роз’ємом, а її здатність відтворювати аудіозаписи у форматі WMA можуть похвалитися одиниці з числа моделей-конкурентів.

Дизайн VT-3478 на подив ергономічний. Радує і колірне рішення – магнітола представлена в двох кольорах, один з яких помаранчевий – завжди підвищує настрій, а інший, сірий – витриманий в класичних тонах.

Магнітола оснащена програмованим CD-програвачем з верхнім завантаженням дисків, AM/FM радіоприймачем, касетною декою з автостопом і автоматичним контролем рівня запису, а також, пультом дистанційного керування. ЖК-дисплей з підсвічуванням робить управління зрозумілим і простим.

VT-3478 володіє функцією підсилення басів Bass Boost. Крім того, в даній моделі передбачено вбудований мікрофон і стереороз’єм для підключення навушників (3.5 мм).

Рекомендована роздрібна ціна DVD-рекордера VT-4094 – 5200 рублів, а магнітоли VT-3478 – 1950 рублів.