Нові мультимедійні клавіатури від Genius

544

Компанія Genius представила на російському ринку новітні компактні мультимедійні клавіатури Genius SlimStar 220 і Genius SlimStar 320, підтримують всі ОС, включаючи Windows Vista.

Обидві клавіатури витримані в популярній срібно-чорній кольоровій гамі і мають підставку для рук, плавні контури якої забезпечують комфортне розташування кистей під час роботи.
Конструкція «ніжок» дозволяє регулювати кут нахилу клавіатури і економити настільне простір, коли клавіатура не використовується.

Новинки підтримують найпопулярніші сполучення клавіш Windows Vista — Flip 3D, фотоальбом, а також блокування документів, фотоинструментов і PC. Крім того, новинки мають «водостійку» конструкцію корпусу: пролита рідина їм не страшна.

Genius SlimStar 320

Обидві моделі володіють додатковими функціями, які не тільки полегшують роботу з офісними програмами Word, Excel і Power Point, але і надають користувачу швидкий доступ до інтернет-браузеру і функцій медіа-програвача.

Клавіатура Genius SlimStar 320 має додаткові функції: клавіші вилучення приводу, закриття вікна програми і запуску калькулятора. Також модель обладнана навігаційної хрестовиною, яка працює як колесо прокрутки миші (функція масштабування може бути задіяна тільки після установки програмного забезпечення, що поставляється в комплекті).

На російському ринку новинки з’являться в липні 2008 року. Орієнтовна вартість моделі SlimStar 220 складе 529 рублів, моделі SlimStar 320 — 621 рубль.