Nexx Digital представила GPS-навігатор з вбудованим модулем Bluetooth

518

Компактний GPS-навігатор Nexx NNS-3510 крім супутникової навігації та широкого спектру мультимедійних можливостей, має вбудований Bluetooth, що дає можливість бездротового з’єднання з мобільними пристроями і гучного зв’язку в салоні авто.


Nexx Digital представила GPS-навігатор з вбудованим модулем Bluetooth

GPS-навігатор NNS-3510 оснащений сенсорним екраном діагоналлю 3,5 дюйма і володіє компактними розмірами (83х94х22 мм) – його легко носити з собою в кишені або жіночій сумочці.

Навігатор NNS-3510 простий у використанні і повністю русифікований. Користувачеві не потрібно ніяких додаткових програм і установок. Навігація здійснюється під управлінням передовий навігаційної системи IGo. У NNS-3510 встановлені новітні докладні карти Москви, МО, С.-Петербурга, ЛО, Калінінграда, Єкатеринбурга і Ростова-на-Дону. Є можливістю оновлення карт. Серцем пристрою є процесор, що працює на частоті 400 МГц. А за функцію GPS відповідає чіпсет Sirf III.

NNS-3510 покликаний стати незамінним помічником в дорозі, особливо для тих водіїв, які не дружать з картою. Меню NNS-3510 дуже логічне і просте. Досить ввести потрібну адресу і слідувати інструкціям і голосовим підказкам. У разі самостійної зміни маршруту система швидко перерахує його і запропонує оптимальний варіант. У розділі Points of Interest представлена база адрес корисних об’єктів (ресторани, кінотеатри і т. д.). У пам’ять можна зберегти часто використовувані маршрути. Є функція Smart Zoom – автоматичне наближення і збільшення складних ділянок дороги і перехресть. Для зручності користувачів карта представлена в двох режимах: 2D і 3D.

Завдяки вбудованому Bluetooth-модулем реалізується можливість гучного зв’язку в салоні автомобіля. Всі любителі спілкування по телефону оцінять й такі додаткові можливості, як набір телефонного номера на сенсорному екрані, використання телефонного довідника і т. д.

NNS-3510 – це справжній мультимедійний центр. Його можна використовувати в якості MP3-плеєра, відео плеєра, є опція перегляду фотографій (JPEG).

Рекомендована роздрібна ціна моделі: 6 990 рублів.