Philips випустила фоторамки діагоналлю 8 дюймів

494

Компанія Philips представила фоторамки 8FF3FPB і 8FF3FPW з екранами Philips Digital PhotoFrame і діагоналлю 8 дюймів.


Philips випустила фоторамки діагоналлю 8 дюймів

У фоторамках Philips використовується технологія ImageEn, коригуюча кольору і встановлює оптимальну контрастність зображення. Різниця між двома моделями цих цифрових фоторамок Philips – в кольорі обрамлення: модель 8FF3FPB укладена в чорну рамку, а модель 8FF3FPW має білу облямівку.

Формат кадру забезпечує оптимальне відображення знімків в співвідношенні 4:3. Тому Philips Digital PhotoFrame не спотворюють зображення.

При виробництві обох моделей використовується нова технологія Philips RadiantColor. Вона доповнює зображення, займає екран не повністю, відповідними кольорами до повноекранного варіанти. Це дозволяє усунути чорні смуги і позбутися від спотворення формату, забезпечуючи оптимальний перегляд.

Також нові екрани Philips Digital PhotoFrame мають вдосконалену функцію колажування. Ефект колажу простий і зручний у використанні: він дозволяє користувачеві виводити на екран кілька фотографій одночасно.

Вбудована пам’ять фоторамок здатна зберігати до 1000 цифрових зображень. Завантаження та обмін знімками спрощується завдяки опції збереження зображень безпосередньо з карти пам’яті або простим підключенням пристрою до ПК через USB-роз’єм. Інтуїтивне екранне меню дозволяє управляти пристроями в один дотик.

Функція SmartPower допомагає мінімізувати енергоспоживання пристроїв, а також дозволяє налаштувати екран на роботу в певний час (денне або робоче) для економії енергії.

На російському ринку моделі Philips 8FF3FPBи 8FF3FPW з’являться в травні 2008 року за рекомендованою роздрібною ціна 6684 руб.