Volkswagen представив цивільну версію Scirocco GT24

577

У грудні 2008 року Volkswagen представила на автосалоні в Болоньї цивільну версію гоночного автомобіля GT24 – Scirocco Studie R.Scirocco R Studie

Це справжній автомобіль класу «Grand Tourismo», під капотом якого знаходиться двигун потужністю 198 кВт (270 к. с. Розподіл потужності забезпечує 6-ступенева коробка передач DSG. Ходова частина, чотирьохпоршневі супорти гальмівної системи і налаштована по звуку система вихлопу з овальними полірованими кінцевими патрубками були адаптовані спеціально для Scirocco Studie R.

Зовнішня схожість моделі Studie R з гоночної версією характеризується дизайном передньої частини автомобіля, яка дотримується концепції «Form follows Function»: три повітрозабірника, з допомогою яких здійснюється оптимальне охолодження гальм і двигуна, додатковий передній спойлер, який мінімізує підйом переднього моста при русі, і капот з додатковими отворами для повітрообміну.

Крім того, від гоночної версії модель Studie R отримала інтегрований задній спойлер і помітний дифузор в нижній частині бампера. Обидві ці деталі зменшує підйомну силу на задньому мосту. Крім цього, у автомобіля з’явилися нові пороги, 19-дюймові легкосплавні диски і колеса, спеціально розроблені для Scirocco Studie R.

Решітка радіатора, дифузор і нижня сторона спойлера виконані в чорному кольорі. Біле забарвлення кузова доповнено написом «Bologna 08» у кольорах італійського триколора.

Кольори національного прапора Італії можна виявити і в інтер’єрі автомобіля. Шви спортивних сидінь «Recaro» і окантовка підлогових килимків витримані в триколорі. В оформленні спортивних сидінь використовується шкіра «Carbon» квітів «Deep black» і «Berry White». Алюмінієві накладки на педалі гармонійно завершують образ робочого місця водія.