Epson випустив два нових МФУ

374

Компанія Epson представила нові МФУ Epson Stylus TX200 і Epson Stylus TX209, призначені для роботи з документами та фотографіями в домашніх умовах.

У Epson Stylus TX200/TX209 працює система роздільних картриджів – потрібно міняти картридж тільки того кольору, який закінчився. Це рішення, як і наявність економічних наборів картриджів, значно знижує витрати на друк.

Epson Stylus TX200/TX209 використовують пігментні чорнило Epson DURABrite Ultra, розроблені спеціально для універсальних принтерів і МФУ: вони підходять для друку на звичайному офісному папері, так і на фотопапері. Пігмент закріплюється на поверхні паперу, не проникаючи в її структуру, тому текст виглядає чітким, як при лазерного друку. При цьому, оскільки кожна частинка чорнила укладена в захисну полімерну оболонку, документи і фотографії, надруковані на нових МФУ, мають видатну водо – і світлостійкістю.

Epson Stylus TX200 друкує зі швидкістю до 32 сторінок у хвилину, а Epson Stylus TX209 – до 34 стор/хв. Старша модель відрізняється також більш витонченим дизайном і підійде користувачам, які цінують не тільки продуктивність техніки, але і її стильний зовнішній вигляд.

У Epson Stylus TX200/TX209 реалізовані сучасні технології Epson для фотодруку: високий дозвіл, друк краплями змінного розміру, маленький розмір краплі, можливість друку без полів, автоматична корекція кольору Epson PhotoEnhance, додаток Epson Easy Photo Print для управління і базового редагування знімків. Таким чином, за допомогою Epson Stylus TX200/TX209 користувач може легко отримати фотографії високої якості, не відрізнити від знімків, зроблених у фотолабораторії. Крім того, розробники Epson врахували зростаючу популярність цифрової фотографії і забезпечили МФУ вбудованими слотами для карт пам’яті, підтримкою стандарту PictBridge для прямого друку без ПК і можливістю друку індексного сторінки. Дуже зручно також, що при роботі з комп’ютером карт-рідер МФУ працює як самостійний пристрій.

Вбудований сканер з роздільною здатністю 1200dpi забезпечує швидке і якісне сканування документів, кольорових зображень і фотографій. У комплект постачання входить ПО для відновлення старих фотографій Epson Easy Photo Fix і програма розпізнавання тексту Abbyy FineReader. В автономному режимі МФУ може також використовуватися як копір для чорно-білих і кольорових документів, зображень і фотографій.

МФУ Epson Stylus TX200/TX209 відповідають стандарту Energy Star . До останніх інноваційних рішень у галузі енергозбереження відноситься функція автоматичного переходу в режим очікування, яка дозволяє скоротити споживання електроенергії та збільшити економічну ефективність друку.

МФУ Epson Stylus TX200/TX209 будуть доступні на російському ринку в червні 2008 року. Рекомендовані роздрібні ціни складуть 3,6 тис. руб. і 3,7 тис. руб. відповідно.