LG представив мультимедійний телефон з трьома способами введення

563

LG Electronics оголосила про випуск на російський ринок свого нового мультимедійного телефону LG KF700, в якому поєднання трьох методів введення дозволило створити інтуїтивний користувальницький інтерфейс, і забезпечити миттєвий доступ до численних функцій.


LG представив мультимедійний телефон з трьома способами введення
LG представил мультимедийный телефон с тремя способами ввода
LG представив мультимедійний телефон з трьома способами введення

З допомогою оптимізованої навігації здійснюється миттєвий доступ до всіх можливостей LG KF700. Це перший в світі телефон з трьома різними способами введення: через 3-дюймовий сенсорний екран, буквено-цифрову клавіатуру і коліщатко швидкого доступу. Кожен з цих способів введення є найбільш ефективним для определненных завдань.

LG представил мультимедийный телефон с тремя способами ввода
LG представив мультимедійний телефон з трьома способами введення

3-дюймовий сенсорний екран моделі забезпечує простий доступ до функцій, а широкий формат робить – підходящим для перегляду фільмів або роботи в Інтернеті. Простим рухом пальця користувачі можуть скористатися календарем, планувальником чи блокнотом.

Коліщатко швидкого доступу із зворотного боку телефону швидко перемикає шість обраних користувачем функцій. Це можна зробити в будь-який час з будь-якого додатку, а не тільки, коли телефон знаходиться в стані очікування. Також коліщатко швидкого доступу можна використовувати для гортання сторінок у всесвітній павутині або електронної пошти, регулювання звуку і виконання інших функцій.

Нові сенсорні телефони виробники часто позбавляють буквено-цифрової клавіатури через її непотрібність. Але дані дослідження LG говорять про те, що вона все ще затребувана покупцями не тільки в силу звички, але і тому що з її допомогою легше зателефонувати, і вона підходить для набору текстових повідомлень.

При перегляді інтернету на широкому сенсорному екрані з допомогою коліщатка швидкого доступу можна наближати і видаляти веб-сторінки. При надсилання текстових повідомлень основні символи набираються за допомогою алфавітно-цифрової клавіатури, а додаткові – доступні на сенсорному екрані, до того ж вони можуть змінюватися в залежності від звичок користувача.

Однією з головних мультимедійних функцій телефону LG KF700 є оптимальний веб-браузер з доступом до Google Search, Блогах, Gmail, карт і Youtube. Підтримка мереж 3G HSDPA робить пошук в Інтернеті швидким, а також надає інші можливості, наприклад, відео-телефонію. Інші мультимедійні функції: MP3 – плеєр, MPEG4 – відео плеєр, 3.0 – мегапіксельна фотокамера, з’єднання Bluetooth і багато іншого. Розміри телефону – 102х51х14,5 мм. Вага – 107 гр.