Research in Motion анонсувала сенсорний смартфон Blackberry Storm

532

Research in Motion представила свою нову розробку – мультимедійний смартфон Storm, оснащений сенсорним екраном. Продаватися новинка буде по всьому світу, проте в найближчі тижні її можна буде купити тільки в США і Європі і тільки в операторів Verizon Wireless і Vodafone Group відповідно.

Blackberry Storm виконаний в традиційній для RIM манері, але в той же час тут уловлюються нотки Apple iPhone і Google G1 Android. У компанії говорять, що Storm – це перший апарат RIM, оснащений сенсорним екраном, що за задумом творців, повинна зробити спілкування зі смартфоном більш інтуїтивно зрозумілим і комфортним. Тут вперше реалізована одна з небагатьох “фішок”, які раніше ніде не були присутні – користувачі за допомогою пальців можуть переміщати, міняти місцями і обертати всі пункти меню.

У нового Blackberry Storm діагональ сенсорного екрану 3,25 дюйма проти 3,5-дюймового екрану у iPhone, при цьому Storm на 16% важче iPhone, причиною тому став більш захищений і ударостійкий корпус смартфона. Телефон не підтримує WiFi, але всі різновиди мереж 3G тут заявлені в повному обсязі. Від підтримки WiFi було вирішено відмовитися через її “ненажерливості” в плані електроенергії. Як і у всіх інших сенсорних смартфонів, Storm не має клавіатури, все управління йде з сенсорного екрану.

Точних дат початку продажів виробник поки не повідомляє, однак каже, що до піку різдвяних продажів (середина листопада) апарат з’явиться на прилавках магазинів, повідомляє CyberSecurity.