Нова плазма від Pioneer

550

Компанія Pioneer представляє плазмові панелі 7-го покоління класу HD-ready з діагоналлю 42 і 50 дюймів. В телевізорах використовується абсолютно новий екран, в них вбудовані також відеопроцесор і ТВ-тюнер, втілюючи концепцію «все в одному». Флагманська модель лінійки – панель PDP-5000EX з роздільною здатністю 1080p.

Можна вибрати модель PDP-4270XA з вбудованим аналоговим тюнером або PDP-4270XD з комбінованим аналогових/цифрових (DVB-T) тюнером для прийому цифрового телебачення без яких-небудь додаткових пристроїв. В обидві «плазми» вбудовані колонки, HDMI-вхід, вони також комплектуються знімною підлогової підставкою.

PioneerPDP-507XD

Верхній ряд 42—дюймових моделей представляють два плазмових телевізори: PDP-427XA з інтегрованим аналоговим тюнером і PDP-427XD з комбінованим аналоговим/DVB-T тюнером. Ці моделі володіють розширеними комутаційними можливостями: двома HDMI входами, входом для підключення ПК, вдосконаленими засобами тонкої настройки зображення, в тому числі опцією «картинка в картинці» і самими передовими засобами калібрування ISF.

PioneerPDP-507XD

Той же набір можливостей відповідає і новинкам категорії преміум-плюс: 50-дюймовим моделям PDP-507XA з інтегрованим аналоговим тюнером і PDP-507XD з комбінованим аналоговим/DVB-T тюнером.

Всі плазми 7-го покоління оснащені новою панеллю PUREBlack 2. Вона забезпечує неперевершену яскравість, контраст і чіткість «картинки» завдяки
шару діелектрика, значно підвищує ефективність світловіддачі, і вдосконаленим фільтру Direct Colour Filter 2. Він збільшує рівень контрастності зображення в добре освітлених приміщеннях.

Крім того, тепер панелі 7-го покоління (7G) мають режим інтелектуального розширення динамічного діапазону – Intelligent DRE, в якому безперервно контролюється вхідний відеосигнал і в режимі реального часу проводиться аналіз різкості, контрасту і затінених областей, щоб оптимально налаштувати якість «картинки». А новий режим Intelligent Colour безперервно виробляє аналіз зображення по унікальному алгоритму, виконуючи налаштування параметрів для забезпечення природної передачі кольору, незалежно від того, що на екрані: буйна зелень джунглів або засмагла шкіра молодої дівчини.

Вдосконалений спортивний режим забезпечує додаткові можливості, автоматично оптимізуючи високий рівень контрастності, низькі рівні освітленості в тінях, корекцію зеленого відтінку і динамічні зображення. Він особливо зручний при перегляді репортажів з гонок і стадіонів.

За допомогою функції Colour Zone Mapping (відображення кольорової зони) можна легко змінювати визначене Європейським союзом радіомовлення (EBU) колірний простір або використовувати для більш живого і яскравого відтворення кольорів розширений колірний обхват, певні характеристики плазмових телевізорів.

Нова функція Block Noise Reduction (Придушення блочного шуму) ефективно виявляє і зводить до мінімуму всі шуми MPEG, підвищуючи якість відображення цифрової «картинки», особливо в трансляціях HDTV, де блоковий шум проявляється досить часто. Всі «плазми» 7G оснащуються, як мінімум, одним HDMI-роз’ємом, підтримує відеоформати аж до 1080/24p — ідеальний формат цифрових фільмів, які будуть випускатися на обраних Blu-ray дисках.

Зовнішній вигляд дисплеїв Pioneer 7-го покоління залишається таким же елегантним: весь новий модельний ряд відзначений витонченої фірмової чорною рамкою з обрамленням матового алюмінію. Колонки на 50-дюймові моделі встановлюються окремо – під екраном або звичайні, що монтуються з боків. А все 42-дюймові моделі оснащуються вбудованими колонками, монтуються під екраном. Крім того, моделі PDP-4270XD і PDP-4270XA штатно комплектується знімними настільними підставками.