LG KF300: многофункиональный телефон-розкладачка

634

Компанія LG розробила телефон, відрізняється строгим висококласним дизайном, близьким до мінімалізму, і витонченою формою. В корпусі товщиною 16,2 мм заховані всі необхідні функції.


LG KF300: многофункиональный телефон-розкладачка

LG KF300

Корпус телефону виконаний з високоякісного матеріалу, приємного на дотик. Зовнішній дисплей захований за нестандартної світловідбиваючої панеллю. Нетрадиційно для розкладачок під внутрішнім дисплеєм розташовуються чотири клавіші виклику часто використовуваних функцій: будильник, органайзер, фото і MP3. Великий внутрішній дисплей в сукупності з великими клавішами робить використання телефону максимально зручним. Інноваційні клавіші швидкого доступу, розташованих під внутрішнім екраном, забезпечують миттєвий доступ до найбільш затребуваних функцій (записна книжка, будильник, вибране, розклад).

У телефоні зібрані всі основні функції, які можуть бути затребувані користувачем: вбудована камера з роздільною здатністю 2 мегапікселі з можливістю запису відео, аудіо-плеєр з можливістю відтворення усіх сучасних форматів-MP3, AAC, AAC+, AAC++, WMA, FM радіо, Bluetooth 2.0 і великий 5,6-сантиметровий висококонтрастний дисплей, що відображає 262 тис. квітів. Також передбачена можливість під’єднання телефону до комп’ютера без додаткового ПЗ. Телефон підтримує змінні карти пам’яті формату MicroSD.