Нова модель автомобільного навігатора – Mapitan RoadVector XL

511

Компанія «Імідж», російський дистрибутор комп’ютерного обладнання та фото-відео техніки, представила на російському ринку навігаційного обладнання новинку – автомобільний GPS-навігатор Mapitan RoadVector XL.


Нова модель автомобільного навігатора – Mapitan RoadVector XL

Модель оснащена кольоровим сенсорним широкоформатним екраном (4,3 дюйма РК , покриття anti-glare Brightness).

У RoadVector XL вбудовані докладні карти Москви і Санкт-Петербурга, карти Московської та Ленінградської областей, основних доріг Росії. У пристроях Mapitan використовуються рішення провідного виробника програм для GPS-навігації компанії Destinator Technologies, засновані на картографічних даних лідера своєї галузі компанії Navteq. Для власників навігаторів передбачена можливість безкоштовних оновлень вбудованих карт по мірі виходів нових версій.

Для мандрівників доступна додаткова установка карт різних країн світу. База даних навігатора містить інформацію про розташування важливих об’єктів: заправок, майстерень, готелів, ресторанів. Існує можливість додавати свої об’єкти в базу даних.

Автомобільний навігатор Mapitan RoadVector XL допоможе спланувати необхідний маршрут руху, вкаже точне місце розташування на маршруті, супроводить рух голосовими підказками, вказівками поворотів. У разі пропуску потрібного повороту, навігатор справить швидкий розрахунок альтернативного маршруту.
Вбудований модуль Bluetooth дозволяє використовувати RoadVector XL в якості гучного зв’язку для мобільного телефону в автомобілі.

Завдяки мультимедійним можливостям, навігатор Mapitan RoadVector XL – це так само і портативний розважальний комплекс, що дозволяє прослуховувати музику, переглядати фотографії, відтворювати відео – ролики. Обмін даними з комп’ютером здійснюється через USB-порт за допомогою високошвидкісного стандарту передачі даних USB 2.0.

Технічні характеристики:
Процесор: Samsung2440, 400MHz
Пам’ять: 128 МБ
Дисплей: 4,3-дюймовий ЖК (сенсорний), покриття anti-glare Brightness
Роздільна здатність дисплея: 480х272 пікселів
GPS-приймач: вбудований, 20-ти канальний SiRF Star III chipset
Bluetooth
Підтримка карт пам’яті: SD (Secure Digital) і MMC (Multimedia Card) ємністю до 2GB
Габарити: 115х82х22 мм
Вага: 208 г