LG представила монітори з антибліковим покриттям

419

Компанія LG Electronics розширила лінійку широкоформатних моніторів і запропонувала увазі російських покупців дві нові моделі з серій L7W і W52: L227WTG і W2252TG.

Відмінною особливістю цих моделей є матриця з антибліковим глянцевим покриттям, яка розсіює відбите світло, забезпечуючи зображення без відблисків і спотворення і комфорт для користувача. Обидві моделі мають діагоналлю екрана 22 дюйми. Час відгуку матриці новинок складає 2 мс. Роздільна здатність 1680×1050 пікселів.

Використана в моніторах функція ez Zooming допомагає користувачам швидко змінювати дозвіл екрану простим натисканням однієї клавіші і є підходящим інструментом для відображення шрифтів чи зображень невеликих розмірів, які необхідно збільшити.

Власна технологія LG – Digital Fine Contrast (DFC) дозволяє збільшити динамічну складову контрастності до 10000:1. Завдяки DFC яскравість залишається завжди на оптимальному законодавчому рівні незалежно від зміни картинки на екрані.

З допомогою технології «4:3 In Wide» картинка стандартного формату 4:3 відображається на широкоформатному екрані 16:9, без будь-яких спотворень або розтягнень. Просто вибравши опцію в контекстному меню, можна відразу домогтися правильного відображення картинки.

Система LG f-ENGINE – мікросхема поліпшення зображення, яка покликана покращувати характеристики яскравості і кольору незалежно один від одного, а також сприяти більш зручної налаштування зображення завдяки встановленим режимам: Кіно, Текст і Користувальницький.

Модель W2252TG має функцію Photo Effect, яка сподобається любителям потокового відео або слайд-шоу. За допомогою кнопки Fun Key можна використовувати один з чотирьох візуальних ефектів: «Natural», «Gaussian Blur», «Sepia», «Monochrome», не запускаючи програми редагування графіки.

LG W2252TG

У продажу нові монітори з’являться в середині серпня за орієнтовною роздрібною ціною – 12 тис. рублів за модель L227WTG і 11,5 тис. рублів за модель W2252TG.