З’явилася нова інформація про смартфон samsung tri folding

21

Раніше вже з’являлася інформація, згідно з якою компанія samsung працює над черговим гнучким смартфоном. На цей раз його екран отримає можливість складатися втричі. Новий патент дозволяє дізнатися додаткові факти щодо цього пристрою і познайомитися з його зовнішнім виглядом.

Патентна заявка була подана в wipo (всесвітню організацію інтелектуальної власності) з докладним описом пристрою. Кілька інших патентів на цей смартфон розглядалися ще в 2020 році. Також з’являлася інформація, що південнокорейський виробник працює над планшетом, що складається втричі. Новий патент говорить про пристрій з вигином екрану у формі літери z.

Ці документи дають зрозуміти, що samsung планує рано чи пізно створити такий пристрій. Смартфон володіє трьома окремими екранами, які можна розкрити і перетворити в єдиний екран. Є також дві петлі, одна з яких згортається всередину, а інша назовні. Це утворює форму z. Є підтримка стилуса s-pen, камери всередині екрану, hdmi.

Зараз samsung вважається лідером ринку гнучких смартфонів. Щоб так тривало і далі, компанія не повинна зупинятися на досягнутому. Невідомо, коли буде представлена описувана модель, але з урахуванням кількості патентів робота ведеться серйозна.