Pontiac представив в США компакт G3

840

Марка Pontiac, що входить в концерн General Motors, опублікувала офіційні фотографії і характеристики нової компактної моделі G3, продажі якої стартують в США навесні 2009 року.

П’ятидверний хетчбек являє собою “американізовану” версію популярного в нашій країні Chevrolet Aveo. Моделі на цій основі випускаються також під назвами Daewoo Gentra і Holden Barina.

Pontiac G3 відображає прагнення американців пересісти на більш компактні і, отже, економічні автомобілі, викликане фінансовою кризою. Хетчбек комплектується 106-сильним бензиновим двигуном Ecotec об’ємом 1,6 л, витрата палива у якого становить 6,9 л/100 км. Він зв’язаний з 5-ступінчастою механічною або 4-ступінчастою автоматичною КПП.

Pontiac G3

За заявою прес-служби Pontiac, новий G3 являє собою наочну ілюстрацію тези про те, що автомобілі цієї марки залишаються спортивними в будь-якому сегменті. Однак перші відгуки автомобілістів звучать критично: тридверна версія виглядала б більш агресивно, вважають вони, а широка “посмішка” нижнього переднього повітрозабірника виглядає недоречно на такому маленькому автомобілі, повідомляє Autonews.