Nokia готує планшетний пристрій з підтримкою WiMax

589

Фінська Nokia готується до запуску нової версії планшетного пристрою на базі N810 Internet Tablet, що володіє повноцінною підтримкою WiMaX.


Nokia готує планшетний пристрій з підтримкою WiMax

Згідно з представленими даними, рішення N810 Internet Tablet – WiMAX Edition буде показано завтра на конференції CTIA в Лас-Вегасі (шт Невада, США). Фахівці відзначають, що в разі анонсу, новий пристрій стане самим компактним WiMax-терміналом.

У самій Nokia поки ніяк не коментують дану інформацію, однак InternetTabletTalk.com зазначає, що в ці дні компанія вже фактично веде поставки новинки з американським магазинах, наприклад, Best Buy.

Нагадаємо, що N810 призначений для роботи з “важкими” сайтами, такими як проекти Google, Skype, MySpace, Facebook та іншими. Основним засобом зв’язку з зовнішнім світом для N810 служать не стільникові мережі, а точки доступу WiFi Bluetooth або порт.

Крім того, пристрій обладнано вбудованим GPS-приймачем для здійснення супутникової навігації, для найбільш зручного користування мережею N810 оснащений повноцінною висувною клавіатурою. Діагональ дисплея пристрою становить 4 дюйма. Також з пристроєм йде вбудована камера, 10 Гб вбудованої пам’яті для даних користувача і клієнт миттєвих повідомлень.

Пристрій управляється операційною системою Linux, оглядачем Mozilla, вбудованим відеоплеєром Adobe Flash 9 і іншим. Вартість N810 становить 479 доларів, повідомляє CyberSecurity.