Кріптовалютний рітейлер отримав велику поставку відеокарт amd powercolor, sapphire і xfx

53

В цьому році на тлі зростання курсу криптовалюта майнінг переживає чергове відродження і ним займаються навіть ті, хто раніше про нього не чули. Більшість використовують відеокарти, також бувають спеціалізовані установки asic.

З’явилася інформація, що займається роздрібним продажем майнінгового обладнання в бахрейні і дубаї компанія cryptominers.bh отримала в своє розпорядження велику кількість відеокарт powercolor, sapphire і xfx на графічних процесорах amd. В instagram показані ці карти. Вони варіюються від карт середнього цінового діапазону до флагманських моделей. Є у неї і карти nvidia geforce rtx і gtx, але на знімках їх можна виявити всього чотири. Іншими моделями є карти від radeon rx 6700 xt до 6900 xt і radeon rx 580 8 гб.

Цей магазин спеціалізується на продажах компонентів для створення кріптовалютних ригів. Отримання великої партії карт amd примітно тим, що зазвичай для майнінг воліють nvidia, особливо карти останньої серії geforce rtx 30. У них більше обсяг відеопам’яті і вище пропускна здатність.

Як бачимо, виробники начебто powercolor, sapphire і xfx замість поставок в звичайні магазини відправляють свої карти безпосередньо майнер. Тим часом, навіть за завищеними цінами знайти потрібні карти для відеоігор в даний час важко. Nvidia вжила заходів, щоб карти потрапляли в руки геймерів замість майнер, вдвічі знизивши хешрейт. Однак, безпосередні виробники не підтримує подібні ініціативи.