Samsung i780: тонкий і легкий смартфон

490

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нового тонкого і легкого смартфона i780 у форм-факторі моноблока, що відрізняється підвищеною комфортністю навігації, завдяки наявності оптичного джойстика і сенсорного екрану, а також вбудованого GPS, і ідеально підходить для вимогливих, активних користувачів.


Samsung i780: тонкий і легкий смартфон
Samsung i780: тонкий и легкий смартфон
Samsung i780: тонкий і легкий смартфон

Товщина апарату складає менше 13 мм. Великий, яскравий екран діагоналлю 2,55 дюйма з роздільною здатністю 320х320 пікселів підходить не тільки для читання текстових повідомлень, але і для перегляду документів або зображень.

Samsung i780: тонкий и легкий смартфон
Samsung i780: тонкий і легкий смартфон

Оптичний джойстик, який грає роль компактної оптичної миші, забезпечує повну свободу рухів за всіма 360 градусів, спрощуючи навігацію і відкриваючи повний доступ до всіх функцій. Повноцінна ергономічна QWERTY-клавіатура забезпечує комфортні умови роботи.

Зручність інтерфейсу ще більше підкреслюється сенсорним екраном, що забезпечує доступ до найбільш часто використовуваних функцій буквально за наносекунди. Для забезпечення більшої точності позиціонування можна скористатися вбудованим стилусом.

Новий смартфон Samsung i780 має GPS-навігатором, який може допомогти зорієнтуватися в будь-якій ситуації, отримати підказку, як вибрати найбільш зручну дорогу.

Завдяки підтримці технологій HSDPA і Wi-Fi досягається висока швидкість завантаження даних, що дозволяє користуватися Інтернетом і працювати з документами віддалено більш ефективно, а також проводити відеоконференції, швидко завантажувати великі файли, завантажувати відео за запитом і т. п. А підтримка зв’язку P2P дає можливість легко обмінюватися даними з іншими Wi-Fi-пристроями. З більш традиційних інтерфейсів підтримуються USB 2.0 HS і Bluetooth v2.0+EDR, причому останній підтримує використання спільно зі смартфоном стереофонічних бездротових гарнітур.

Операційна система, на яку спирається i780 — Windows Mobile 6.0 PPC — забезпечує користувачеві знайомий з настільним ПК графічний інтерфейс, а також повний пакет програм для роботи з документами Office Mobile, в тому числі Excel, PowerPoint, Word і Outlook, а також Document Viewer і Editor.

Динамічна пошукова машина Live Search проводить спеціалізовані пошуки зразок картографічних, надає списки місцевих підприємств і автоматично синхронізує списки контактів Live. В ОС з’явився і ряд удосконалень обміну повідомленнями, наприклад, Exchange Server для віддаленої синхронізації контактів і завантаження електронної пошти, а також підтримка HTML.

В апарат вбудовані 2-мегапіксельна камера з 2x цифровим зумом і VGA-камера, що дозволяють як проводити відеоконференції, так і вести відеозапис зі звуковим супроводом (H. 263 + AMR) і робити якісні фотознімки. Підтримка мультимедійних форматів AAC, AAC+, eAAC+, OGG, AMR, MPEG 4, H. 263 і H. 265 дозволяє власникові смартфона насолоджуватися прослуховуванням музики та переглядом відео, а слот microSD дозволяє значно розширити пам’ять пристрою для зберігання улюблених мультимедіа-файлів. Розмір моделі – 115,9×61,3×12,9 мм, вага – 120 р.