Майнінгова карта amd / xfx bc-160 видаватиме 72 mh/s на eth

42

Графічний процесор navi 12 вперше з’явився в відеокарті amd radeon pro 5600m, яка в минулому році увійшла до складу комп’ютерів apple. До цих пір не було випущено інших карт на цьому чіпі з 2560 потоковими процесорами. Також в radeon pro 5600m є два чіпа пам’яті hbm2 з тактовою частотою 1,54 гбіт/с.

Тепер з’явилася інформація з фотографіями, згідно з якою amd на основі цього gpu розробляє карту для майнінг під назвою bc-160. Обсяг пам’яті hbm2 тут може становити 8 гб. До складу чіпа входить 2304 потокових процесора. Як бачимо, їх кількість стала меншою. Також згадується пам’ять 4 гбіт / с, що виглядає вельми сумнівним.

Достовірно підтвердити існування цієї відеокарти важко. Виробники не горять бажанням розповідати про невипущених продуктах, тим більше якщо це пов’язано з майнінг за часів дефіциту ігрових відеокарт.

Специфікації на слайді можуть вказувати на покоління і на хешрейт при видобутку криптовалюта eth. Розробником може бути компанія xfx china. У карті очікується використання двох 8-контактних роз’ємів живлення і значення tgp 150 вт. Продуктивність в 69,5 mh / s на 25% перевершує radeon rx 5700 xt на navi10.

На фотографіях можна побачити відеокарти в системному блоці і продуктивність в алгоритмі ethash, що становить 72 mh/s.

Джерело: videocardz