Skoda показала флагмана

564

Головною прем’єрою Skoda на виставці в Женеві стало нове покоління Superb. Саме автомобілі цієї моделі займають практично всі площі Skoda на автосалоні.


Skoda показала флагмана

Skoda Suberb є найбільшим автомобілем чеської компанії. Перше покоління цієї моделі не користувалося в Росії попитом – занадто великий і дорогий вона була. Не звикли ще росіяни до того, що Skoda може робити машини таких розмірів. Але друге покоління Superb, напевно, виявиться у нас популярнішим першого. Принаймні, зовні ця модель стала виглядати шляхетніше, так і салон Superb теж вражає – тепер він не гірше, ніж, скажімо, у Volkswagen Passat (до речі, в основі Superb лежить платформа саме від Passat). За словами представників Skoda, всі без винятку Superb другого покоління будуть оснащуватися дев’ятьма подушками безпеки!

Ну а пот капот Superb почнуть ставити бензинові двигуни об’ємом 1,4 л (126 к. с.) і 1,8 л (160 л. с.). Дизелів буде три штуки: 1,9 л (105 л. с.), 2,0 л (140 л. с.) і ще один агрегат об’ємом 2,0 л (170 л. с.). З’явиться і «гаряча» Superb – вона отримає бензиновий 3,6-літровий агрегат, який видає 260 л. с., повідомляє [email protected]