Нова лінійка GPS-навігаторів від Nexx Digital

532

Компанія Nexx Digital представила нову лінійку GPS-навігаторів. Лінійка представлена як бізнес моделями (NNS4310, NNS5010), так і моделями економ-класу (NNS3501, NNS4301).GPS-навігатор Nexx NNS-3501

Всі новинки працюють під управлінням останньої версії системи IGo 8 з інтуїтивним інтерфейсом і тривимірним зображенням будівель і ландшафтів. Програмне забезпечення поставляється з новітніми картами Москви, Санкт-Петербурга, Єкатеринбурга і Калінінграда, а також безлічі інших міст з прилеглими до них ділянками.

Навігатор Nexx NNS-3501 володіє витонченим чорним матовим корпусом. Завдяки компактним розмірам (83х95х17 мм) і 3,5 дюймовому екрану NNS-3501 займає мінімум місця на приладовій панелі і не заважає огляду, якщо закріпити його на лобовому склі.

Nexx NNS-3501 встановлена оновлена версія навігаційної системи IGo8. Головна особливість нової версії – підтримка 3D картографії, завдяки якій на екрані навігатора відображаються тривимірні моделі будинків і пам’ятників архітектури, а також багаторівневий рельєф місцевості. Програма дозволяє повертати карту на 360 градусів для зручнішого її відображення на екрані навігатора. Другою особливістю програми є вдосконалений інтерфейс – важлива інформація, наприклад, відстань до повороту або час у дорозі, зчитується з екрану навіть при побіжному погляді. Покращений пошук спрощує роботу з картою, а функція Smart Zoom автоматично збільшує масштаб зображення на складних ділянках дороги або перехрестях. Потужний процесор з тактовою частотою 395 Мгц і GPS-модуль Sirf Atlas III моментально визначають координати, прокладають і перераховують маршрут.

NNS-3501 має мультимедйными функціями: відтворення звукових і відео файлів, демонстрація фотографій, які можна завантажувати в пам’ять моделі за допомогою SD/MMC карт або через USB порт.

GPS-навигатор Nexx NNS-4301

GPS-навігатор Nexx NNS-4301

GPS-навігатор Nexx NNS-4301 є оптимізованою версією моделі NNS-4300. Зміни торкнулися дизайну та програмного забезпечення. Корпус моделі став тонше і витонченіше, а навігаційна система могутніше і сучасніше – це IGo8 з можливостями 3D картографії.

Сучасний slim-дизайн, компактні розміри 81х120 мм, чіткий 4,5 дюймовий екран – це зовнішні відмінності Nexx NNS-4301. У тонкому 17-міліметровому корпусі моделі розміщені потужні електронні компоненти – процесор з тактовою частотою 395 Мгц і GPS-модуль Sirf Atlas III, а в пам’яті встановлена новітня навігаційна система IGo8.

GPS-навигатор Nexx NNS-5010

GPS-навігатор Nexx NNS-5010

Nexx NNS-5010 – яскравий представник моделей бізнес-класу. Корпус моделі виконаний в стилі slim-дизайну, для якого характерний мінімалізм і стильна скромність – ніщо не повинно відволікати від великого чіткого 5-дюймового екрану. Габарити NNS-5010 складають 90х134 мм, а товщина всього 17 мм.

Як і всі моделі Nexx, NNS-5010 володіє мультимедійними функціями. За допомогою FM-трансмітера, встановленого в моделі, можна розширити можливості аудіосистеми автомобіля, доповнивши її функціями MP3-плеєра. Досить на SD карту завантажити улюблену музику у форматі MP3 або WMA, вставити її в NNS-5010, а потім налаштувати навігатор і FM-приймач в автомобілі на одну хвилю.

Bluetooth-модуль забезпечує управління стільниковим телефоном, перетворюючи NNS-5010 у систему гучного зв’язку, т. зв. hands free. Крім цього реалізована можливість обміну даними, фото і відео файлами, збереженими в телефоні з навігатором. Синхронизовав телефонну записну книжку зручно керувати дзвінками безпосередньо на екрані навігатора. Всі вхідні SMS-повідомлення, також демонструються на великому і чіткому екрані автомобільного штурмана, що створює комфортні умови для водіння.

У Nexx NNS-5010 встановлена сучасна навігаційна система IGo8 з режимом максимально реалістичного відображення, заснованого на 3D моделюванні, і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, де все необхідна інформація представлена в простій і наочній формі. З функцією Smart Zoom можна детально проаналізувати складну ділянку дороги, змінивши масштаб карти, наблизивши і повернувши зображення.

GPS-навигатор Nexx NNS-4310

GPS-навігатор Nexx NNS-4310

Nexx NNS-4310 – універсальна модель від компанії Nexx Digital – поєднує в собі функції GPS-навігатора, Bluetooth-модуля, мультимедійного центру, а також інформаційної системи, що містить дані про 90 тис. об’єктів по всій Росії.

Nexx NNS-4310 є яскравим представником slim-дизайну. Всю лицьову частину моделі займає великий чіткий 4,3 дюймовий екран, обрамлений стильним чорним класичним корпусом. Габарити моделі складають 83×117 мм, а товщина всього 17 мм, Всередині моделі – сучасні електронні компоненти, що забезпечують високу швидкість роботи, а також Bluetooth-модуль, який дозволяє використовувати пристрій гучного телефонного зв’язку в автомобілі (т. зв. hands free). Не можна недооцінити і можливість набору телефонного номера безпосередньо на екрані навігатора, а також можливість збереження телефонних номерів в пам’ять системи.

NNS-4310, як і всі GPS-навігатори Nexx, володіє мультимедійними функціями. Модель відтворює звукові і відео файли, демонструє фотографії, які можна завантажувати в пам’ять моделі за допомогою SD/MMC карт.