HTC анонсувала бізнес-смартфон Touch Pro

646

Тайванський виробник смартфнов High Tech Computer анонсував новий бізнес-смартфон HTC Touch Pro, який є подальшим розвитком показаного раніше HTC Touch Diamond. Найближчі конкуренти нової розробки – рішення Blackberry і Apple iPhone.


HTC анонсувала бізнес-смартфон Touch Pro

На відміну від свого попередника, Touch Pro має повноцінну QWERTY-клавіатуру, завдяки якій працювати з електронною поштою та інтернетом значно зручніше, ніж з сенсорним екраном і віртуальними клавішами. При цьому Touch Pro зберіг зовнішню схожість на Diamond Touch.

Touch Pro являє собою 3G-смартфон, що працює під управлінням Windows Mobile 6.1 Pro. В HTC звертають увагу на те, що хоч Touch Pro і отримав клавіатура, 2,8-дюймовий сенсорний дисплей пристрою все одно зберігся і користувачі його можуть використовувати для навігації.

Повідомляється, що смартфон буде працювати в 3G-мережах стандарту WCDMA, а крім того, він буде оснащений HSPA-модулем (High Speed Packet Access) для максимальної швидкості роботи в інтернеті через стільникові мережі, тим же, хто віддає перевагу працювати через Wi-Fi, Touch Pro пропонує повну підтримку Wi-Fi 802.11 b/g.

Окремо у компанії відзначають, що смартфон оснащений GPS-модулем і 3,2-мегапіксельною камерою.

Ціна пристрою поки не оголошена, однак навряд чи вона буде нижче Diamond Touch, продається за 850 доларів, повідомляє CyberSecurity.