Epson Stylus Photo RX615: багатофункціональний пристрій для фотолюбителів

412

Компанія Epson випустила свою нову модель – Stylus Photo RX615.

Фотоцентр Epson Stylus Photo RX615 призначений для друку, сканування та копіювання фотографій і документів, а також для друку на поверхні CD і DVD дисків.

Завдяки високій роздільній здатності і шестикольоровій системі друку водорозчинними чорнилу Epson Claria відбитки, зроблені на новому МФУ, виглядають краще і зберігаються довше, ніж отримані у звичайній фотолабораторії.

Epson Stylus Photo RX615 використовує систему роздільних картриджів, що дозволяє міняти картридж тільки того кольору, який закінчився. Наявність картриджів стандартної і підвищеної ємності, а також спеціальні економічні набори картриджів і паперу роблять якісну домашню фотодрук доступною за ціною.

Epson Stylus Photo RX615 друкує фотографію стандартної якості 10х15 см за 27 сек., фото в чорновому як через 12 сек., а документи А4 можуть бути надруковані зі швидкістю 37 стор/хв.

Фотоцентр використовує друк краплями змінного розміру: для деталізованих областей застосовуються самі малі краплі розміром до 1,5 pl, для однотонних областей – більш великі. Це дозволяє досягти одночасно швидкого і якісного друку. На швидкісні характеристики впливає також нове покоління головок Epson Micro Piezo: новий механізм всередині головки збільшує темп, з яким чорнильні краплі виштовхуються із сопел. А потужний процесор “REALOID” покращує продуктивність пристрою при автономній роботі – збільшує швидкість переддрукарської підготовки і скорочує час, потрібний для виходу першої сторінки.

РК-екран розміром 6,3 см дозволяє без використання комп’ютера переглядати, вибирати і редагувати фотографії – наприклад, обрізати або видаляти ефект червоних очей» – перед друком. Epson Stylus Photo RX615 оснащений роз’ємами під всі основні типи карт пам’яті, а також підтримує формат PictBridge для зручної автономної друку безпосередньо з фотокамер. Також можна друкувати фотографії з мобільних телефонів і КПК через Bluetooth (Bluetooth-адаптер поставляється окремо).

ПРИНТЕР підтримує друк на поверхні CD/DVD дисків. Функція копіювання зображень з поверхні дисків допоможе швидко створити серію індивідуальних CD/DVD. Все, що потрібно зробити, це покласти вихідний диск в сканер, чистий диск – в лоток для CD і запустити процес копіювання.

Технологія Epson PhotoEnhance автоматично визначає сюжет фотографії і підбирає оптимальні параметри кольорів для будь-якого жанру: коригує відтінки шкіри на портретному зображенні відновлює насичені кольори сонячних пейзажів і т. п.

Сканер з роздільною здатністю 1200dpi підтримує функцію прямого сканування в e mail в PDF і інші формати. Спеціальне ПЗ робить процес сканування максимально зручним, а також дозволяє реставрувати старі або вицвілі фотографії. Фотоцентр також може працювати як копір в автономному режимі.

Epson Stylus Photo RX615 буде доступний на російському ринку в серпні 2008 року.
Рекомендована ціна на Epson Stylus Photo RX615 складе 5,4 тис. рублів.